http://didshahr.ir/260685

04:46 :: 1402/03/11

در مراسمی که در جهاد کشاورزی اردبیل برگزار شد، با قدر دانی از زحمات علیرضا خواجوی آقای محمد صادق حاجی محمدی به سمت سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان منصوب شد.

نادر تقی زاده

نادر تقی زاده

نادر تقی زاده که در مراسم تودیع و معاومه معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: فرصت خدمت درنظام جمهوری اسلامی یک موهبت الهی است و بر مسئولان امر واجب است که این فرصت خدمت بی منت به مردم را مغتنم شمرده و تلاش کنند که در این امانت مسئولیت به نحو احسن برای جامعه هدف مثمر ثمر باشند .

نادر تقی زاده گفت : تغییر مدیریت در ادارات یک امر بدیهی و اجتناب ناپذیر بوده و پویایی یک مجموعه منوط به تغییر مدیریت و گردش نخبگان است .

وی خدمت به کشاورزان را که بعنوان تامین کننده امنیت غذایی در خط مقدم تولید هستند را یک فرصت طلایی خواند و گفت : باید به مشکلاhttps://savalankhabar.ir/ت و دغدغه های این قشر زحمتکش و بی ادعا که شبانه روز در جهت تامین مواد غذایی سفره مردم تلاش می کنند و هیچ تریبونی برای بیان مشکلات خود ندارند رسیدگی کرد و در حل آنها کوشا بود .

وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال وظیفه اصلی جهاد کشاورزی نیست بلکه افزایش تولید وتامین امنیت غذایی رسالت اصلی این نهاد می باشد افزود: با جذب سرمایه گذارو توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی زمینه اشتغال فراهم می شود و با ایجاد زنجیره تولید با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در جهت افزایش ارزش افزوده و تولید ثروت در این حوزه می توان شاهد رشد و شکوفایی بخش کشاورزی استان بود .

تقی زاده در ادامه از معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی بعنوان قلب تپنده سازمان و جزو ارکان اثر بخش یاد کرد و گفت : اگر این معاونت به وظایف و رسالت های خود به درستی عمل نماید قطعا جزو سازمانهای پیشرو خواهد بود .

وی با اشاره به ظرفیت بالای بخش کشاورزی استان در بحث اشتغال و تولید ناخالص ملی گفت باید بیشترین اعتبار به این حوزه اختصاص یابد تا بتوان با برنامه ریزی صحیح و اصولی در این بخش تحول ایجاد کرد.

وی گفت : این معاونت نقش اول سازمان بعد از ریاست سازمان را عهده دار است و اگر بخواهند ریاست سازمان را انتخاب نمایند معمولا از این معاونت ها انتخاب می کنند.

وی از معاونت برنامه ریزی خواست که در اجرای برنامه های ابلاغی وزارت و همچنین شناسایی و حمایت از سرمایه گذاران این بخش و نظارت دقیق بر اجرای سند تحول بخش کشاورزی اهتمام لازم را داشته باشد.

لازم به توضیح است که در پایان این مراسمی با قدر دانی از زحمات علیرضا خواجوی آقای محمد صادق حاجی محمدی به سمت سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان منصوب شد .

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/260685

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *