http://didshahr.ir/260518

06:30 :: 1402/03/07

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از مراحل پایانی اجرای پروژه پست برق ۶۳ کیلوولت شهرک صنعتی اردبیل۲ با ظرفیت ۴۰ مگاوات با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

هاشم علایی

هاشم علایی در جریان بازدید از شهرک صنعتی اردبیل۲ ، اظهار داشت: پست برق ۶۳ کیلوولت شهرک صنعتی اردبیل۲ با مشارکت سه جانبه شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، سازمان برنامه و بودجه کشور و شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان اجرا می‌شود که در مجموع بیش از ۱۰۰۰ میلیارد ریال برای احداث آن هزینه خواهد شد.

رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با اشاره به فعالیت کامل پست برق ۲۳۰ کیلوولت شهرک صنعتی اردبیل۲، ابراز داشت: با توجه به توسعه شهرک صنعتی اردبیل۲ و ورود سرمایه گذاران جدید به این شهرک صنعتی، پیش‌بینی می‌شد که این پست دیگر جوابگوی تامین برق مورد نیاز سرمایه‌گذاران جدید را نخواهد داشت که خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌ها و هدف‌گذاری‌هایی که انجام شد، اجرای پست دوم ۶۳ کیلوولت شهرک صنعتی اردبیل۲ با ظرفیت ۴۰ مگاوات در سفر ریاست جمهوری به استان تصویب و شروع عملیات اجرایی آن نیز از سال گذشته آغاز شد.

علایی تصریح کرد: سهم شرکت شهرک‎های صنعتی برای اجرای این پروژه مهم، ۳۰۰ میلیارد ریال خواهد بود که این اعتبار از محل مصوبات سفر ریاست جمهوری تخصیص یافته است.

وی تصریح کرد: روند اجرای این پروژه در مراحل پایانی خود قرار دارد که با بهره برداری از این پروژه مهم زیرساختی، شاهد افزایش تولید و اشتغال و ورود سرمایه‌‎گذاری‌های جدید در شهرک صنعتی اردبیل۲ خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: تامین زیرساخت‌ها و ایجاد بسترهای لازم سرمایه‌گذاران، از ضروریات توسعه صنعتی استان است که خوشبختانه با تلاش مسئولان، مسیر پیشرفت و توسعه استان از رشد بسیار مناسبی برخوردار است.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/260518

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *