http://didshahr.ir/260368

05:58 :: 1402/03/02

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از تشکیل پویش حامیان صنعت و محیط زیست با هدف جلب مشارکت واحدهای تولیدی به منظور پاکسازی و تنظیف شهرک‌های صنعتی خبر داد.

زباله Garbage

هاشم علایی در پویش پاکسازی شهرک صنعتی اردبیل(۱)، ضمن بیان این خبر اظهار داشت: این پویش با مشارکت کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی استان، واحدهای تولیدی، شرکت‌های خدماتی و فعالان محیط زیست برگزار می‌شود تا ضمن اشاعه فرهنگ حفظ محیط زیست، نسبت به پاکسازی محیط از زباله اقدام شود.

علایی ادامه داد: در اولین اقدام، پاکسازی شهرک صنعتی اردبیل(۱) در دستور کار قرار گرفت که خوشبختانه با حضور چشمگیر کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی، واحدهای تولیدی، اعضای شرکت‌ خدماتی و حامیان محیط زیست، این برنامه به شکل مطلوبی برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، مهمترین هدف از اجرای این پویش‌ها را جلب مشارکت واحدهای تولیدی عنوان کرد و افزود: با مشارکت هرچه بیشتر واحدهای تولیدی در حفظ و نگهداری از شهرک‌های صنعتی، به طور حتم در آینده شاهد بهتر شدن وضعیت عمومی شهرک‌های صنعتی استان خواهیم بود.

وی از واحدهای تولیدی و علاقه‌مندان به محیط‌زیست دعوت کرد تا با حضور در برنامه‌های آتی پویش، به حفظ محیط ‌زیست کمک کنند و یک روز خاطره‌انگیز را برای خود رقم بزنند.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/260368

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *