http://didshahr.ir/260334

07:57 :: 1402/03/01

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از مکان‌یابی و احداث شهرک صنعتی جدید در شهرستان گرمی با همکاری مسئولان و اهالی منطقه خبر داد.

هاشم علایی

با کمک مسئولان و اهالی منطقه، مکان یابی و احداث شهرک صنعتی جدید در شهرستان گرمی شتاب می‌گیرد.

هاشم علایی در جریان بازدید از محل پیشنهادی احداث شهرک صنعتی جدید گرمی که با حضور نماینده مردم شهرستان‌های گرمی و انگوت و فرماندار این شهرستان انجام شد، اظهار داشت: برای احداث شهرک جدید در شهرستان گرمی، چندین منطقه پیشنهاد و مکان یابی شده است که در صورت داشتن شرایط مناسب، شهرک صنعتی جدید در یکی از این مناطق اجرا و عملیاتی خواهد شد.

وی ضمن تشکر از اهالی منطقه برزند برای پیگیری احداث شهرک صنعتی جدید در این منطقه، خاطرنشان کرد: تعدادی از اهالی منطقه برزند شهرستان گرمی خواستار احداث شهرک صنعتی جدید در منطقه خود هستند و حتی برخی از آنان با درخواست حبه کردن زمین خود، خواستار تسریع در احداث شهرک صنعتی در این منطقه شده‌اند.

علایی تصریح کرد: در صورت مناسب بودن شرایط این منطقه برای احداث شهرک صنعتی، در سریعترین زمان ممکن نسبت به اخذ استعلامات از سازمان‌های مرتبط و دستگاه‌های خدمت رسان، انجام خواهد شد تا در صورت موافقت، نسبت به احداث شهرک صنعتی جدید در شهرستان گرمی اقدام شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: خوشبختانه در سالیان اخیر، سرمایه‌گذاران بسیار مناسبی در شهرستان گرمی حضور یافته‌اند که این موضوع احداث شهرک صنعتی جدید در این شهرستان را دوچندان می‌کند.

وی نمونه بارز آن را حضور چندین برند معروف تولید شیرآلات در شهرستان گرمی برشمرد و افزود: با فعالیت این واحدهای تولیدی، این شهرستان به عنوان قطب تولید شیرآلات ساختمانی کشور تبدیل شده است.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/260334

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *