http://didshahr.ir/260150

11:08 :: 1402/02/25

امروزه با توجه به اهمیتی که همه افراد به زیبایی خود می دهند آرایشگری به یکی ازمشاغل پولساز و پرطرفدار به خصوص در بین نسل جوان تبدیل شده است.

S275

خود حرفه آرایشگری از شاخه های مختلفی مانند کوتاهی مو ، گریم و میکاپ صورت، کراتین و احیای مو، طراحی و کاشت ناخن ، رنگ و مش مو، تاتو و آرایش دائم ، پاکسازی پوست ، شینیون و بافت مو و همچنین اکستنشن لیفت و لمینت مژه تشکیل شده است.

برای اینکه بتوانید سالن آرایشی خود را باز کنید باید حداقل در هفت شاخه آرایشی مهارت و تسلط داشته و دوره های آموزشی مربوط به آنها را بگذرانید و پس از کسب مدرک از سازمان فنی وحرفه ای سالن زیبایی خود را باز کنید ،اما  در صورتی که قصد دارید با اجاره صندلی در یک سالن زیبایی فعالیت کنید می توانید در هر یک از شاخه های آرایشی نام برده شده آموزش دیده و تنها به عنوان متخصص در یکی از این فعالیت ها کسب درآمد کنید.

سوالی که برای بیشتر افرادی که قصد گذراندن دوره های آموزش آرایشگری را دارند پیش می آید این است که پردرآمدترین لاین آرایشگری کدام است و اگر در کدام شاخه ی آنلاین آرایشی فعالیت کنند می توانند درآمد بیشتری داشته باشند؟

پردرآمدترین لاین آرایشگری چیست؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم تمام شاخه های آرایشی نامبرده شده در صورتی که به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای انجام شوند می توانند مشتری های زیادی داشته و با توجه به اینکه امروزه دستمزدهای انجام روش های آرایشی تقریباً بالا است بسیار پولساز و دارای پتانسیل بالایی باشند.
اما برخی از لاین های آرایشی نسبت به دیگران از طرفداران بیشتری برخوردار بوده و مشتری های بیشتری دارند این لاین های آرایشی پردرآمد عبارتند از:

گریم و میکاپ صورت

با توجه به مدل های مختلف و روش های متفاوتی که هنگام گریم و میکاپ صورت استفاده می شود و در صورت استفاده از مواد با کیفیت گریم و میکاپ صورت چندین ساعت بدون به هم خوردن آرایش روی پوست باقی می ماند افراد زیادی تمایل دارند هنگام برگزاری جشن ها و مناسبت های مختلف برای تغییر چهره خود و پوشاندن عیوب صورت خود از خدمات گریم و میکاپ کردن چهره استفاده کنند . در صورتی که بتوانید در این زمینه حرفه ای و مطابق میل مشتری عمل کنید می توانید توجه افراد زیادی را در مورد کار خود به خود جذب نموده و مشتریان زیادی در این زمینه جمع کنید و از این طریق درآمد بالایی داشته باشید.

طراحی و کاشت ناخن

از آنجایی که خانم های ایرانی تقریباً تمام کارهای خانه را به تنهایی انجام داده و دست هایشان مرتبا زیر آب است ناخن های بسیار شکننده ای داشته و در طی انجام فعالیت های مختلف ناخن های آنها می شکند که باعث بدشکل شدن ناخن ها و نامرتب به نظر رسیدن دست های آنها می شود . ‌ به همین دلیل تقریباً تمام خانم ها تمایل دارند ناخن های خود را در سالن های زیبایی بکارند تا خیالشان علاوه بر زیبایی بیشتر دست ها از مقاومت آنها و نشکستن ناخن در برابر عوامل مختلف راحت شود. این مسئله باعث شده است که سر تمام طراح ها و کسانی که کاشت ناخن را انجام می دهند بسیار شلوغ بوده و افراد زیادی به صورت روزانه برای کاشت یا ترمیم ناخن هایشان به سالن های زیبایی مراجعه کنند.
بنابراین طراحی و کاشت ناخن یکی از پردرآمدترین لاین های آرایشی است که مخاطب و مشتریان زیادی دارد.

رنگ و مش مو

یکی از شاخه های آرایشی پر طرفدار و پر درامد رنگ و مش مو است که مشتریان زیادی در رنج های سنی مختلف دارد . این شاخه آرایشی که با ظرافت های خاصی انجام می شود در صورتی که طبق تکنیک های مندرج در ژورنال های آرایشی و مطابق با به روز ترین روش ها و طبق سلیقه مشتری انجام شود یکی دیگر از پردرآمدترین لاین های آرایشی است.

تاتو و میکروبلیدینگ ابرو

از جمله پردرآمدترین لاین های آرایشی دیگر می ‌توان به تاتو و میکروبلیدینگ کردن ابرو اشاره نمود . این روش که در بین افرادی با ابروهای کم پشت ، کم رنگ و نامتقارن بسیار محبوب بوده و از طرفدارهای زیادی برخوردار است هزینه انجام کار و دستمزد های بالایی داشته و در صورتی که با استفاده از مواد مرغوب نوین و به صورت حرفه‌ای و مسلط انجام شود از درآمد بسیار بالایی برخوردار است.

شینیون و بافت مو

همه خانم ها تمایل دارند هنگام دعوت شدن به جشن و مهمانی موهای خود را به شکل آراسته آرایش دهند که علاوه بر زیبا بخشی به صورت باعث پایین آمدن سن آنها نیز شود . شینیون و بافت مو یکی از خدمات آرایشی پرطرفداری است که توسط سالن های زیبایی ارائه شده و مشتریانی از تمام سنین دارا می باشد. امروزه بافت مو در بین جوانان بسیار ترند شده و افراد زیادی به صورت روزانه برای بافتن موهای شان به سبک ها و شکل های مختلف به سالن های زیبایی مراجعه می‌کنند و برای این کار هزینه های زیادی را نیز می پردازند ، به همین دلیل است که شینیون کاران یا افرادی که بافت مو را انجام می دهند در سالن های زیبایی از درآمد زیادی برخوردار بوده و مشتریان زیادی را نیز دارا می باشند.

آموزش با مدرک بین المللی

اگرچه می توان بسیتری از مهارت ها را بطور سنتی و روش کاراموزی فرا گرفت ، ولی در حال حاضر آموزشگاه های معتبر زیادی هستند که با مجوز و نظارت سازمان فنی و حرفه ای فعالیت داشته و هنرجویان پس از موفقیت ، می توانند مدرک معتبر دریافت کرده و در بازار کار ، صاحب درامد شوند.

آموزش تاتو ابرو در کرج در آموزشگاه ماهدیس با ارائه مدرک معتبر برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه ماهدیس تماس بگیرید. ۰۹۱۲۸۶۳۲۳۲۵
V88

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/260150

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *