http://didshahr.ir/260049

11:26 :: 1402/02/21

بطور کلی یخچال یکی از اقلام ضروری  برای نگهداری مواد غذایی در هر خانه است.

خدمات تعمیر یخچال در منزل، با وجود یخچال های بزرگ و سنگین، بسیار ضروری است. زیر مانع از اتلاف وقت و هزینه بیشتر برای بردن یخچال به تعمیرگاه می شود.

تعمیر یخچال در کرج ، توسط نیکان سرویس در منزل انجام می شود. نیکان سرویس با اعزام تکنسین به محل ، در زمانی کوتاه دستگاه را تعمیر کرده و به مشتری تحویل می دهد .

 مهمترین اجزاء یخچال که دچار خرابی می شوند

بطور کلی یخچال یکی از اقلام ضروری  برای نگهداری مواد غذایی در هر خانه است که مانند تمام دستگاه های دیگر ممکن است با مشکلاتی روبرو شده و نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات داشته باشد.

در نتیجه این وضعیت، مشکل بسیار بزرگی است که یخچال خانه شما دچار مشکل شده یا با راندمان قبلی خود کار نمی کند.در این گونه موارد لازم نیست نگران شوید زیرا تعمیرکاران نیکان سرویس برای بررسی دستگاه به منزل شما آمده و تعمیر یخچال در منزل را انجام می دهند.

یخچال یک دستگاه الکترونیکی پیچیده است که از اجزای مختلفی تشکیل شده است.  برخی از اجزای اصلی یخچال عبارتند از:
– سیستم تبرید که متشکل از کمپرسور، خشک کن، فیلتر، شیر، خنک کننده، گیرنده مایع، لوله مسی و غیره است. این سیستم اصلی است که به تولید دمای سرد و حفظ دمای داخلی کمک می کند.

– سیستم الکتریکی که شامل کنترل الکترونیکی، موتور، فن، چراغ و… است. سیستم الکتریکی به کارکرد یخچال، کنترل دما و ایجاد نور در داخل یخچال کمک می کند.

– سایر اجزا: از جمله درب یخچال، کشو، سینی، قفسه، .. است . این اجزا به یخچال کمک می کنند تا قابلیت نگهداری مواد غذایی، نوشیدنی ها، .. را داشته باشد.

– برخی دیگر از اجزای یخچال عبارتند از سنسور دما، سنسور رطوبت، کمپرسور هوا و غیره. همه این اجزا با هم کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که یخچال به درستی کار می کند و نیازهای کاربر را برآورده می کند.

تعمیر یخچال در منزل با نیکان سرویس

 ۶ مزیت تعمیر یخچال در منزل

هر کسی قادر به تحویل تجهیزات با اندازه بزرگ به مراکز تعمیر یخچال نیست و یک فرد پرمشغله نیز زمان کافی برای این کار ندارد. به همین دلیل است که تعمیر یخچال در منزل مناسب ترین گزینه است.  مزایای دیگر این امر عبارتند از:

۱- امکان تعیین زمان مناسب برای تعمیر یخچال مطابق با وقت شما که در این صورت نیازی به تعویق امور مهم نیست، تکنسین های نیکان سرویس در زمان مقرر حاضر شده و پس از بازدید و عیب یابی دستگاه، کارهای لازم را انجام می دهد.

۲- تعمیر یخچال در منزل باعث صرفه جویی در زمان می شود ، زیرا تکنسین ها به خانه شما می آیند و تمام مشکلات را در محل برطرف می کنند و از این طریق در زمان عیب یابی و تعمیر دستگاه صرفه جویی می شود.

۳- هزینه پایین خدمات به دلیل رقابت زیاد. در مورد تعمیرات یخچال در منزل، کیفیت کار انجام شده همیشه در سطح بالایی باقی می ماند، زیرا نیکان سرویس به شهرت خود اهمیت می دهد.

۴- امکان تعویض قطعات یدکی فرسوده.  همیشه قطعاتی مانند کمپرسور یخچال هستند که نیاز به تعویض دارند. در این صورت لازم نیست خودتان آنها را از  فروشگاه های تخصصی خریداری کنید. اگر با چنین وضعیت ناخوشایندی مانند خرابی یخچال مواجه هستید، گزینه تعمیر دستگاه در منزل بدون اتلاف زمان و کیفیت ، جایگزین بسیار خوبی برای شما خواهد بود.

۵- تعمیرکار همه کارهای لازم را به عهده می گیرد و  بخش اصلی عملیات را می توان بدون حمل یخچال به مرکز خدمات انجام داد.
۶- استفاده از تجهیزات و ابزارهای مدرن در حین عیب یابی و تعمیر یخچال به تکنسین های پارماسرویس این امکان را می دهد تا فرایند بازررسی و تعمیر به سرعت و با دقت زیادی انجام شود.

 فرایند تعمیر یخچال در منزل توسط پارماسرویس چیست؟

 یخچال یک دستگاه پیچیده است.  بنابراین، هر عیبی به راحتی آشکار نمی شود. در نتیجه، مشکلاتی که به راحتی با یک مداخله کوچک قابل اصلاح هستند، می توانند در طول زمان بیشتر شده و منجر به خرابی های پرهزینه شوند. به همین دلیل، باید یخچال خود را به طور مرتب توسط مراکز خدمات تعمیر و نگهداری این دستگاه ها چک کنید.

فرایند تعمیر یخچال در منزل توسط تکنسین های نیکان سرویس معمولاً شامل مراحل زیر است:

۱- ارزیابی وضعیت یخچال: تکنسین وضعیت یخچال را بررسی می کند تا علت مشکل را مشخص کند و یک طرح تعمیر ارائه دهد.
۲- باز کردن قطعات یخچال: پس از تعیین علت مشکل، تکنسین های نیکان سرویس ، قطعات مختلف یخچال را باز می کند تا قطعه آسیب دیده را بررسی و جایگزین کند.

۳- تعویض قطعه: قطعات آسیب دیده مانند قطعات الکتریکی، موتور، فن، لوله های آب و … با قطعات نو و اصل تعویض می شوند.
۴- تست عملکرد صحیح یخچال پس از تعمیر : پس از تعویض قطعات، تکنسین یخچال را از نظر کارکرد صحیح بررسی می کند تا مطمئن شود که یخچال به درستی کار می کند و به دمای لازم رسیده است.

۵- مونتاژ و سرویس دستگاه: پس از اتمام تعمیر، تکنسین قطعات یخچال را مونتاژ می کند و کارهای تعمیر وسرویس یخچال مانند تمیز کردن دستگاه، بررسی لوله ها و غیره را انجام می دهد.

۶- بررسی و تحویل یخچال: قبل از بازگرداندن یخچال به مشتری، تکنسین مجدداً یخچال را بررسی می کند تا مطمئن شود که یخچال سالم بوده و نیازهای مشتری را برآورده می کند.

نیکان سرویس ، مرکز تخصصی تعمیرات یخچال در کرج   ۰۹۱۲۷۹۹۲۳۶۸

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/260049

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *