http://didshahr.ir/259785

08:56 :: 1402/02/12

شهردار اردبیل گفت: مطالبات و مشکلات کارگران و پاکبانان زحمتکش شهرداری اردبیل بررسی و پیگیری می‌شود.

محمود صفری

محمود صفری

محمود صفری در مراسم تجلیل از کارگران و پاکبانان نمونه شهرداری اردبیل که همزمان با روز جهانی کار و کارگر با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر در پارک بانوان برگزار شد، با تبریک روز کارگر به پاکبانان زحمتکش شهرداری، اظهار کرد: روز کارگر را به تمام زحمتکشان تبریک می‌گوییم و خرسندیم که در روز کارگر در خدمت همکاران زحمتکش هستیم.

وی با بیان این‌که پیگیری مطالبات و رفع مشکلات کارگران همواره در برنامه کاری مدیران شهری است، افزود: همواره قدردان زحمات کارگران و کارکنان هستیم و تلاش می‌کنیم حقوق تمامی کارگران هر ماه به موقع واریز شود تا شرمنده این عزیزان نباشیم.

شهردار اردبیل بیان کرد: سال‌های گذشته برای پاکبانان زحمتکش بیمه ساده کارگری واریز شده و همین موضوع باعث شده بعدها در تامین ۴درصد بیمه بازنشستگی مشکل داشته باشند که برای رفع این مشکل با مصوبه شورای اسلامی شهر ۴ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافت تا مشکلات رفع شود.

صفری تصریح کرد: برای تمام پاکبانان شهرداری اردبیل بیمه مشاغل سخت و زیان‌آور واریز می‌شود و همه این عزیزان با ۲۰ سال سابقه بازنشست خواهند شد.

وی گفت: طبق مکاتبات، شرکت‌ها و پیمانکاران موظف هستند جارو، لباس فرم و تجهیزات کاری را در اختیار پاکبانان زحمتکش قرار دهند و ما پیگیر تحقق مطالبات پاکبانان از شرکت‌های طرف قرارداد خواهیم بود.

ابراهیم صفری عضو شورای اسلامی شهر اردبیل نیز در این مراسم گفت: از شهردار جهادی و ولایی اردبیل جهت پرداخت به موقع حقوق کارگران زحمتکش شهرداری تقدیر و تشکر می‌کنم و این روز عزیز را به تمام پاکبانان زحمتکش شهرداری اردبیل تبریک می‌گویم‌.

در ادامه این مراسم، ضمن قدردانی از زحمات ۳۰ نفر از کارگران نمونه، تعدادی از کارگران و پاکبانان شهرداری به بیان مشکلات و خواسته‌های خود پرداخته و شهردار اردبیل قول مساعد جهت رفع مشکلات دادند.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/259785

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *