http://didshahr.ir/259585

05:00 :: 1402/02/04

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با اشاره به نقش مهم و راهبردی آموزش در افزایش دانش و مهارت، از تحقق ۱۹۳ درصدی اجرای شاخص برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه شاغلین واحدهای تولیدی در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

 

هاشم علاییهاشم علایی در جلسه کارگروه آموزش، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: به منظور افزایش دانش و بهره‌وری، شرکت شهرک‌های صنعتی نگاه ویژه‌ای به بحث آموزش شاغلین واحدهای تولیدی دارد که به همین منظور، نیازهای سالیانه این واحدها احصاء و نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی اقدام می شود.

رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با بیان اینکه اهداف در نظر گرفته شده در سال ۱۴۰۱، برگزاری ۲۷ دوره آموزشی بوده است، ادامه داد: خوشبختانه با برنامه ریزی‌ها و اقدامات انجام شده، ۵۲ دوره آموزشی در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان برای واحدهای تولیدی برگزار شده است.

وی تصریح کرد: در این دوره‌ها، ۱۳۴۲ نفر از واحدهای تولیدی موفق به حضور و کسب گواهینامه شرکت در دوره آموزشی شده‌اند.

علایی این دوره‌های آموزشی را با سرفصل‌های متنوع در زمینه ارتقاء مهارت شاغلین، موضوعات مدیریتی و منابع انسانی، توسعه بازار و کارآفرینی برشمرد که همه واحدهای تولیدی داخل و خارج از شهرک‌های صنعتی می‌توانند از آن استفاده کنند.

وی افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی این آمادگی را دارد تا به توجه به نیازهای آموزشی واحدهای تولیدی، نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی در همان محل این واحدها اقدام کند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ابراز امیدواری کرد با اقدامات مناسب و فرهنگ سازی‌های لازم، مقوله آموزش در میان صنعتگران نهادینه شود تا واحدهای صنعتی با افزایش دانش و تکنولوژی خود بتوانند کیفیت تولید و کارایی کارکنان را ارتقاء دهند تا شاهد رونق بیش از پیش تولید و صنعت استان باشیم.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/259585

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *