http://didshahr.ir/258820

03:28 :: 1402/01/06

آیا شما هم به دنبال یک بروکر قوی و مطمئن می گردید تا از طریق آن وارد بازار سرمایه بورس شوید؟

R13K 224

بروکر کوتکس  یکی از بهترین گزینه های موجود در جلوی پای شما به حساب می آید. کوتکس که یک سری ویژگی های خاص و کلیدی دارد، به گونه ای طراحی شده تا نیاز های کاربران را در بهترین حالت ممکن رفع نماید. به خاطر داشته باشید که خدمات ارائه شده توسط این بروکر ویژگی های مثبت زیادی را در خود جای داده اند. داشتن ویژگی های مثبت زیاد به این بروکر اجازه داده تا در بهترین حالت ممکن نسبت به رفع نیاز کاربران اقدام نماید. امروز ما قصد داریم تا در مورد چیستی و ویژگی های بروکر کوتکس  با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

منبع: https://aftabir.com/reportages/view/4420

بروکر کوتکس

بررسی ویژگی های بروکر کوتکس

حال که مباحث مقدماتی را پشت سر گذاشتیم، بیایید تا به سراغ مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های بروکر کوتکس  برویم. این بروکر توسط برندی با نام Awesomo Ltd طراحی شده است. این برند در سیشل مستقر بوده و خدماتش را از طریق همین کشور هم ارائه می کند. در مورد پاکت آپشن هم بخوانید.

به خاطر داشته باشید که خدمات کلی و جامع این برند توسط نهاد IFMRRC تنظیم شده است. این بروکر از بستر معامله ای فوق العاده قوی برای آنالیز اطلاعات استفاده کرده و امکانات متنوعی را نیز در اختیار کاربرانش قرار می دهد. در حال حاضر در این بازار بیش از ۲۷ جفت ارز وجود دارد. جدا از این مسئله، این بروکر از رمز ارز های خاصی همچون لایت کوین، بیت کوین، ریپل و اتریوم هم پشتیبانی می کند. به خاطر داشته باشید که این بروکر باینری آپشن ۱۵شاخص ارزی مهم را در خود جای داده و با استفاده از آن شما به راحتی می توانید نسبت به انجام معامله اقدام نمایید. در نهایت شما می توانید اجناس فلزی خاصی را نیز از طریق این بروکر معامله نمایید.

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/258820

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *