http://didshahr.ir/258495

08:24 :: 1401/12/21

مدیرکل تعاون روستایی استان اردبیل از تامین و ذخیره سازی نزدیک به ۶۰۰ تن میوه شب عید در سردخانه‌های استان خبر داد و گفت: از ۲۶ اسفندماه جاری میوه مورد نیاز مردم در میادین میوه وتره‌بار استان توزیع می‌شود.

میوه

ابوالفضل دشتبانی با اشاره به جلسه کمیته امنیت غذایی استان اظهار کرد: به منظور رفاه حال مردم و شهروندان و جلوگیری از سوء استفاده دلالان و تنظیم و تعادل بخشی بازار، از آذرماه امسال برنامه‌ریزی برای تامین میوه شب عید در استان آغاز شد و طبق پیش بینی کمیته راهبری استانی میوه مورد نیاز تهیه و در سردخانه‌های استان ذخیره‌سازی شد.

مدیرکل تعاون روستایی استان اضافه کرد: در راستای حمایت از باغداران استان سیب مورد نیاز از تولید کننده های داخل استان و پرتغال هم از استان مازندران تامین شده است.

وی ادامه داد: قیمت توزیع دولتی و زیر نظر تنظیم بازار و کمیته اقدام مشترک و در نهایت ۱۰ درصد زیر قیمت بازار خواهد بود.

دشتبانی خاطرنشان کرد: میوه‌های تامین شده از نوع درجه یک بوده و از کیفیت مطلوبی برخوردار است که با نظارت دستگاه‌ها و کمیته راهبری استانی توزیع خواهد شد.

مدیرکل تعاون روستایی استان اردبیل همچنین گفت: در سطح استان حدود چهل غرفه تدارک دیده شده که ۲۲غرفه آن در مراکز و میادین اردبیل خواهد بود که درباره آن اطلاع رسانی خواهد شد.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/258495

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *