http://didshahr.ir/258460

08:26 :: 1401/12/20

شهردار اردبیل از اجرای ۳۰۰ برنامه توسط سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل از ابتدای سال جاری خبر داد.

محمود صفری

محمود صفری

محمود صفری در جلسه بررسی بودجه سال ۱۴۰۲ سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل اظهار کرد: در طی ماه‌های اخیر ۳۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی و اجتماعی توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل اجرا شده است.

وی با بیان این‌که در برنامه‌های سال آتی برای ۵۴ هیات ورزشی شهرستان اردبیل اعتباری به‌عنوان کمک هزینه در نظر گرفته شده است، بیان کرد: همچنین در راستای توسعه ورزش همگانی و حمایت از ورزش‌های قهرمانی نیز شهرداری پای کار است‌.

شهردار اردبیل ادامه داد: برای احیای تیم فوتبال شهرداری اردبیل جهت قهرمانی و حضور در لیگ سه و دو کشوری بودجه قابل توجهی در نظر گرفته شده است که امیدواریم شاهد موفقیت‌های بزرگ تیم فوتبال شهرداری باشیم.

در ادامه اباصلت ابراهیمی، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل از حسن توجه اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اردبیل در راستای حمایت از سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری، گفت: امسال برنامه‌های متعددی در حوزه‌های فرهنگی اجتماعی و ورزشی برای شهروندان اجرا شد تا نشاط اجتماعی بین شهروندان دیده شود‌.

وی افزود: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری با برگزاری جشن‌های مردمی در مناسبت‌های ملی و مذهبی توانست رضایت مردمی را در اجرای برنامه‌های فرهنگی کسب کند؛ همچنین برگزاری فستیوال‌ها، مسابقات ورزشی در بین محلات، موسیقی زنده در اعیاد‌های ملی و مذهبی، مسابقات ورزشی بین کارکنان شهرداری، جشن‌های مختلف، برگزاری همایش‌های پیاده‌روی و توسعه ورزش همگانی بخشی از اقدمات سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل در سال جاری است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل خاطرنشان کرد: برای احیای تیم فوتبال شهرداری اردبیل اقدامات بزرگی با حمایت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر انجام شده که احیای مدرسه فوتبال شهرداری با ۱۰۰ بازیکن و حضور تیم نونهالان و جوانان و امید در لیگ‌های کشوری و حضور تیم فوتبال بزرگسالان شهرداری اردبیل در لیگ استانی از اهم اقدامات است که در سال آینده با بودجه‌های مصوبه قطعا شاهد موفقیت‌های بزرگ تیم فوتبال شهرداری خواهیم بود.

 

اجرای ۳۰۰ برنامه توسط سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/258460

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *