http://didshahr.ir/258008

07:31 :: 1401/12/11

حامد کیخسروی به‌عنوان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل معرفی و از زحمات چندین ساله فرهاد سبحانی قدردانی شد.

انتصاب

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه نهضت مقاوم‌سازی ساختمان‌های روستایی در کشور تداوم دارد ، گفت: سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی در کشور مقاوم‌سازی و نوسازی می‌شود.

اکبر نیکزاد در مراسم معارفه مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل اظهار کرد: نهضت مقاوم‌سازی ساختمان‌های روستایی در کشور تداوم دارد به طوری که سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی در کشور مقاوم‌سازی و نوسازی می‌شود که طبق این برنامه باید در سال ۱۴۱۰ جشن پایان مقاوم‌سازی مسکن روستایی در ایران برگزار شود.

وی ادامه داد: سه میلیون و ۸۰۰ هزار جلد سند برای خانه‌های روستایی و واحدهای مسکونی شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت در کشور صادر شده که باعث تثبیت مالکیت واحدهای روستایی و شهری شده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اضافه کرد: با تلاش نیروهای بنیاد مسکن میزان مقاوم‌سازی واحدهای مسکن روستایی در سال ۱۳۸۴ به میزان هفت درصد بود که هم‌اکنون این میزان به به ۵۱ درصد رسیده است.

نیکزاد ادامه داد: ۴۰ هزار روستای بالای ۲۰ خانوار در کشور وجود دارد که برای تمام این روستاها طرح هادی تهیه و تنظیم شده است.

به گفته وی افق طرح هادی در کشور ۱۰ ساله است به طوری که باید سالانه طرح هادی چهار هزار روستا بازنگری شود که طی سال گذشته طرح هادی چهار هزار و ۳۰۰ روستا در کشور بازنگری شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور فعالیت ستادهای بازسازی را نیز یادآور شد و افزود: ۱۴ ستاد بازسازی در ۲۳ نقطه کشور فعال و در حال خدمت‌رسانی به مردم است.

نیکزاد در باره خدمات‌رسانی به زلزله‌زدگان شهرستان خوی افزود: با اقدامات به‌موقع و مصوبات خوب دولت روند بازسازی این مناطق با شتاب در حال انجام است.

در این جلسه حامد کیخسروی به‌عنوان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل معرفی و از زحمات چندین ساله فرهاد سبحانی قدردانی شد.

 

کیخسروی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردبیل انتخاب شد

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/258008

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *