http://didshahr.ir/257701

06:22 :: 1401/12/03

شهردار اردبیل از اجرای طرح استقبال از بهار در حوزه‌های مختلف فضای سبز، زیباسازی، خدمات شهری و فرهنگی در راستای آمادگی برای استقبال از مهمانان نوروز خبر داد.

محمود صفری

محمود صفری

محمود صفری در جلسه استقبال از بهار با بیان این‌که شهرداری اردبیل با اجرای طرح استقبال از بهار آماده پذیرش مسافران و گردشگران می‌شود، اظهار کرد: تمهیدات لازم جهت استقبال از مسافران نوروزی در شهر اردبیل با برنامه‌ریزی و پای کار بودن مناطق پنج‌گانه شهرداری صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به برنامه‌های گسترده شهرداری اردبیل در طرح استقبال از بهار، افزود: با توجه به این‌که ایام عید نوروز و سفرهای نوروزی بهترین فرصت برای معرفی بیشتر ظرفیت‌های شهر و جذب گردشگر است بنابراین تلاش می‌کنیم میزبان خوبی برای مسافران باشیم.

شهردار اردبیل تصریح کرد: در طرح استقبال از بهار برنامه‌هایی از جمله کاشت گل‌های فصلی و درختان زینتی در داخل فضاهای سبز شهری، نظافت عمومی مناطق مختلف شهر، رنگ‌آمیزی جداول سطح شهر و خط‌کشی مجدد خیابان‌ها مدنظر است.

صفری به ساماندهی مبلمان شهری، نورپردازی و نصب و اجرای روشنایی معابر شهر، نصب بنرهای خیرمقدم و تبریک سال نو و تهیه سفره هفت‌سین در میادین شهر را از دیگر فعالیت‌های طرح استقبال از بهار در این شهر عنوان کرد.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت سرویس‌های بهداشتی عمومی نیز گفت: مناطق پنج‌گانه شهرداری در طرح استقبال از بهار ساماندهی سرویس‌ها بهداشتی عمومی را در اولویت قرار خواند داد که ما نیز با جدیت پیگیر اقدامات‌ مناطق خواهیم بود.

شکوفه بهاری

اردبیل آماده استقبال از بهار

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/257701

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *