http://didshahr.ir/257391

01:55 :: 1401/11/26

امروز به سه مورد اعم از لباس کودک، حوله نوزادی و خرید شال گردن بچه گانه میپردازیم و اینکه شما این موارد را چگونه می توانید انلاین…

امروز به سه مورد اعم از لباس کودک، حوله نوزادی و خرید شال گردن بچه گانه میپردازیم و اینکه شما این موارد را چگونه می توانید انلاین سفارش دهید.

images 1675787913 63e27e8997a1b

لباس کودک

لباس‌های کودک اغلب به لباس‌های خواب گشاد یا لباس خواب نوزاد اشاره می‌کنند. نوزاد تازه متولد شده به تغییرات زیادی در طول شب نیاز دارد. یک لباس مجلسی در پایین باز می شود که این کار را بسیار آسان تر می کند. مشکل آن ها این است که در طول شب تمایل دارند تا از جا کنده شوند. ما یک لباس مجلسی برای نوزاد می خریدیم که با بند کشی بسته می شود یا با گره زدن پایین آن به هم بسته می شود.

کیسه خواب نوزاد چیست؟

بیشتر یک پتوی پوشیدنی است تا یک تکه لباس، این یک کیسه خواب کوچک است که کودک در شب می پوشد تا از پاشیدن پتوهایش جلوگیری کند. هر گونه احتمال خفه شدن کودک توسط یک پتوی سرکش را از بین می برد. همچنین به عنوان پتوی پوشیدنی کودک و کیسه بند بچه نیز شناخته می شود، بسته کوچکی از نان تست شادی شما را در تخت خود گرم نگه می دارد. به دنبال مواردی باشید که سوراخی برای استفاده در صندلی ماشین دارند.

لباس کودک به سبک کیمونو چیست؟

لباس کودک به سبک کیمونو دارای یک بازشو در کناره است تا مجبور نباشید چیزی را روی سر نوزادتان بکشید. معمولاً به پهلو می‌چسبد، زیپ می‌زند یا می‌بندد تا از تحریک بند ناف جلوگیری شود.

مجموعه حمام

گاهی اوقات نادیده گرفته می شود، وسایل حمام یکی دیگر از لوازم جانبی مهمی است که کودک در خانه به آن نیاز دارد. حوله‌های لباس کودکان با کلاه‌هایی طراحی شده‌اند تا پس از اتمام زمان حمام کردن، خشک کردن کل بدن کودک را آسان کنند. این حوله‌های کلاهدار آنقدر زیبا هستند که می‌خواهید آن‌ها را در طرح‌های متعدد با کلاه‌هایی که شبیه حیوانات مختلف هستند – گوسفند و خرس – یا با تاج شاهزاده خانم دوخته شده سفارش دهید. حوله های حمام که از پارچه تری ساخته شده اند، نرمی کاملی برای پوست صاف و حساس کودک هستند و به سرعت رطوبت را جذب می کنند تا نوزاد شما را خشک نگه دارد.

بر اساس قد و وزن کودک خرید کنید

این غیرمعمول نیست که والدین تازه متولد شده لباس نوزادی را صرفاً بر اساس سن فرزندشان بخرند، اما اغلب وزن و سن نوزاد لزوماً با هم مطابقت ندارند. هنگام انتخاب لباس برای خرید، زیاد برای لباس نوزادان خرج نکنید زیرا ممکن است کودک شما برای این اندازه ها خیلی بزرگ باشد. در عوض، لباس‌های صفر تا شش ماهگی تهیه کنید، و پس از تولد، می‌توانید تعیین کنید که آیا ممکن است نیاز به خرید لباس‌های بیشتری در سایز بزرگ‌تر داشته باشید (اگر به نظر می‌رسد که نوزاد شما به سرعت در حال رشد است). درگیر اندازه های سنی نشوید – اینها صرفا یک دستورالعمل هستند. به بدن کودک خود توجه کنید و اندازه های مناسب برای او را خریداری کنید.

فقط لباس شستشو با ماشین لباسشویی را انتخاب کنید

اگرچه لباس‌های نوزادی که فقط با دست شسته می‌شوند ممکن است فوق‌العاده شایان ستایش باشد، بعید است که وقتی انبوه شادی خود را به خانه آوردید، بتوانید لباس جدید نوزاد خود را با دست بشویید. وظایف والدینی که برای اولین بار انجام می‌دهید می‌تواند همه‌گیر باشد، به‌خصوص اگر این اولین فرزند شما باشد، و شما سریع‌تر از آنچه که بتوانید به‌دنبال آن باشید، لباس‌هایتان را بشویید. یافتن و خرید لباس‌های نوزادی که برای شستن در ماشین لباسشویی ایمن هستند، برای آزاد کردن مقداری از زمان شما و اطمینان از تمیز بودن و آماده بودن کمد لباس نوزادتان ضروری است. لباس کودکان که نوزاد شما نیاز دارد و از پارچه های باکیفیت ساخته شده است که برای هر ماشین لباسشویی ایمن است.

لباس بچه گانه

حوله نوزادی

دو تا سه قنداق

قنداق ها یا حوله های نوزادی به خودی خود لباس نیستند، اما بسیاری از نوزادان زمان زیادی را در آن صرف می کنند. چرا؟ بسیاری از نوزادان دوست دارند در چند ماه اول قنداق بزنند – این بسیار شبیه رحم است و به جلوگیری از بیدار شدن رفلکس وحشت آنها کمک می کند. برای زمان خواب نوزاد، ممکن است در بسیاری از شب ها کودک را در پوشک قرار دهید و برای خواب قنداق کنید.

حوله و پتو

در حالی که لباس نوزاد بخش مهمی از لباس پوشیدن نوزاد شما است، قنداق و پتو در چند ماه اول حیاتی تر است. در طول روز، باید کودک را در یک پتوی نرم بپوشانید تا راحت و گرم باشد. هر زمان که با کودک سفر می کنید، به خصوص در راه رفتن از بیمارستان به خانه، باید نوزاد را در پتو بپیچید. قنداق ها یک آیتم بسیار مفید برای خرید قبل از تولد نوزاد هستند زیرا می توان آنها را به راحتی دور نوزاد بسته و محکم کرد. قنداق و پتو که در طیف وسیعی از طرح ها و رنگ های شایان ستایش موجود است، یکی از مهم ترین اقلام لباس کودک است.

خرید شال گردن بچه گانه

شال گردن برای کودکان می تواند موردی مهم به حساب بیاید. دلیل آن هم این است که در زمان هایی که باید می وزد یا در فصول سردتر سال، محافظت از گردن و گوش های کودکان احتمال سرماخوردن و اذیت شدن کودکان را کاهش می دهد. بزرگسالان ممکن است به این مورد نیاز ان چنانی نداشته باشند، ولی برای کودکان که بدنی حساس تر و ظریف تر دارند میتواند کمک شایانی به حفظ انها از سرما بکند.

دیجی بی بی

خرید لباس کودک و حوله نوزادی هیجان انگیز است؛ اینکه چه رنگ و مدلی را بخرید نیز بر قیمت ان تاثیر گذار است. برای خرید این موارد می توانید به وب سایت dgbabyclothes.com ماجعه کنید.

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/257391

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *