http://didshahr.ir/256958

01:05 :: 1401/11/13

بی تردید مهم‌ترین فاکتورهای زیبایی در هر فردی چهره و صورت شخص ارتباط دارد.

بی تردید مهم‌ترین فاکتورهای زیبایی در هر فردی چهره و صورت شخص ارتباط دارد اما مسئله اینجا است که یکی از آسیب‌ پذیرترین بخش‌ ها این فاکتور پوست صورت است . چرا که در صورتی که مدتی طولانی در معرض آلودگی‌ های مختلف و نور خورشید قرار داشته باشد امکان دارد که طراوت و زیبایی خود را از دست بدهد. در این میان موارد دیگری از جمله افزایش سن، کاهش وزن، استرس، وراثت ،استفاده از سیگار، استفاده از الکل، استعداد آسیب‌های پوستی، زخم‌ها و جای جوش‌ها و… می تواند تاثیر مستقیم داشته باشند. امروزه افراد با روش های لیفت صورت و لیفت غبغب اقدام به افزایش زیبایی خود می نمایند که می توان با مراجعه به کلینیک گونه اقدام نمایید.

انواع روش لیفت صورت

در گذشته تنها امکان لیفت صورت از طریق جراحی انجام می شد. در حال حاضر با استفاده از روش‌ های مختلف غیرجراحی می ‌توان با کم‌ ترین درد و بدون دوران نقاهت عمل لیفتینگ را انجام نمود. ضمن اینکه راه های غیرجراحی موقت خواهند بود و می بایست هر چند وقت یک‌بار تمدید گردد. روش ‌های غیرجراحی به بیهوشی، بستری در بیمارستان و ایجاد برش‌های عمیق نیازی نخواهد داشت. روش‌ های مختلف در لیفت صورت برای از بین بردن خطوط ریز، چین‌ های عمیق، افتادگی پوست و فرو رفتگی گونه‌ ها تا حدودی از بین رود. این راه حل ها اغلب به کلاژن سازی پوست کمک خواهد کرد و سلول ‌های پوستی را تحریک می سازد. از روش های دیگر می توان به موارد ذیل اشاره داشت :

  • تزریق ژل
  • تزریق چربی
  • لیزر
  • لیفت با نخ
  • کربوکسی تراپی
  • بوتاکس
  • هایفو تراپی

دوام لیفت صورت

با رعایت یک سری نکات همچون رژیم غذایی مناسب، پرهیز از دود سیگار و قلیان، عدم حضور در مناطقی با آب‌وهوای آلوده و دوری از تابش نور مستقیم خورشید، نتایج جراحی لیفت صورت تا ۱۰ سال و بیشتر ماندگار خواهد ساخت .عمل لیفت فوری صورت اغلب بین ۲ تا ۴ ساعت زمان خواهد برد و بهبودی کامل پس از ۱ تا ۳ هفته حاصل می شود. در صورتی که شدت آسیب بالا باشد نتوان با روش‌های بالا پوست صورت را لیفت نمود. برای افراد ۴۰ تا ۶۰ سال جراحی مناسب خواهد بود. خارج از این بازه سنی جراحی عوارض زیادی دارد و دوره نقاهت آن نیز به‌ مراتب طولانی‌ تر خواهد شد. فرد در جراحی، کاملاً بی‌هوش می شود و مدتی در بیمارستان بستری خواهد بود. برای اینکه بهبودی کامل حاصل شود ماه زمان لازم است.

کربوکسی تراپی

گاز CO2 در روش کربوکسی‌ تراپی در لایه ‌های میانی پوست انتشار می یابد. در این صورت اکسیژن رسانی در آن ناحیه کاهش خواهد یافت. کمبود اکسیژن مغز را تحریک می کند و خون و مواد مغذی را به قسمت مورد نظر می فرستد. این روند منجر به تشکیل کلاژن بیشتر و جوانسازی پوست می گردد. با توجه به نوع پوست پزشک متخصص زیبایی بین یک تا چند جلسه در هفته و به مدت چند هفته این درمان را ادامه دهد.

غبغب چیست؟

برجستگی ای که با انباشتن چربی و افتادگی پوست در زیر چانه رخ می دهد را به اصطلاح غبغب می گویند. بروز غبغب به طور معمول از افتادگی عضلات و همچنین افتادگی صورت و گردن یکی از راه های تشخیص غبغب خواهد بود . وجود غبغب زیر چانه هم در زنان و هم در مردان مشهود می شود و صورت را چاق تر نیز نشان می دهد، بنابراین ضمن نازیبایی باعث کاهش اعتماد به نفس در فرد خواهد شد.

images 1675093271

لیفت غبغب چیست؟

برای داشتن چهره و ظاهری زیبا موارد مختلفی تاثیرگذار خواهند بود. تقارن اجزای صورت، برخورداری از ابروهای زیبا و بدون نقص، چشمانی شاداب و چانه ای متقارن و بدون چربی تاثیر به سزایی در زیبایی بیشتر افراد خواهد داشت و در حالی که یکی از این اجزای صورت از نقصی کوچک برخوردار باشد، ممکن است از زیبایی چهره کاهش پیدا کند. غبغب از جمله مواردیست که افراد آن را مانعی برای زیبایی خود می دانند، لیفت غبغب از راه های درمانی و افزایش زیبایی محسوب می شود.

کلینیک گونه مرکز زیبایی پوست

کلینیک زیبایی گونه کلینیک به عنوان مرکز معتبر در زمینه عمل های زیبایی شناخته می شود. این کلینیک همواره سعی دارد تا با به کارگیری افرادی با تجربه و کاربلد و ارائه دادن خدماتی کاربردی به مشتریان عزیز رسیدگی کند. برجسته بودن استخوان‌ های گونه و پر بودن ناحیه‌ی میانی صورت موجب ایجاد ظاهری جوان و سالم و با طراوت می شود که شما می توانید این تغییرات را با انجام جراحی در کلینیک زیبایی انجام دهید. به طور کلی با افزایش سن حجم گونه‌ ها و نواحی میانی صورت را کاهش می بخشد که اغلب ظاهری نحیف و ناسالم را به وجود اورد و باعث می شود که صورت شما پیرتر از آنچه که هست به نظر برسد.

امروزه مراکز زیادی تحت عنوان مجموعه های زیبایی در حال فعالیت می باشند که در آن خدماتی همچون بوکال فت ، لیفت ابرو و لیفت با نخ صورت می گیرد. گونه کلینیک به عنوان یکی از مراکز معتبر می باشد که از افرادی متخصص در زمینه های زیبایی استفاده می کند و همواره در حال خدمات رسانی می باشد. شایان ذکر است با مراجه به نشانی goonehclinic.com می توانید به دیگر خدمات این مجموعه دسترسی یابید و به طور کامل برای هر خدمات با کارشناسان با تجربه این مجموعه مشاوره شوید. این مجموعه با با بهره‌مندی از اساتید دانشگاهی، متخصصین به نام و حرفه ای و کادری با تجربه در کنار به کار گیری از دستگاه‌ ها و لوازم مجهز به بروزترین تخصصی دنیا در فضا و محیطی مدرن و آرامش بخش و پذیرایی ویژه، میزبان میهمانان ارجمند خود است.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/256958

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *