http://didshahr.ir/256946

07:22 :: 1401/11/12

زهرا قدیمی با بیان اینکه شورا همیشه در کنار شهرداری و شهردار است؛ تصریح کرد: رویکرد دور ششم شورا توسعه متوازن مناطق و محلات شهری است.

زهرا قدیمی

عضو شورای شهر اردبیل گفت: شایسته است شهرداری در راستای توسعه و عمران شهری و رفع مشکلات کلانِ شهری در سال ۱۴۰۲ از اعتبارات دولتی برای پروژه های عمرانی،خدماتی و حمل و نقل و … بمانند سال ۱۴۰۱ بهره بگیرد.

زهرا قدیمی امروز در آیین تقدیم لایحه بودجه شهرداری به شورا که باحضور نماینده ولی فقیه در اردبیل،استاندار اردبیل و یگر مسئولان استانی و مدیران شهری در فرهنگسرای بانوان و خانواده شهرداری اردبیل برگزار شد؛ تصریح کرد: بودجه سال ۱۴۰۱ بیش از یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان بود که نزدیک به ۷۰ درصد این بودجه محقق شده و پیش بینی میشود که در ایام دهه فجر نیز بالای ۹۰ درصد بودجه محقق شود.

وی با بیان اینکه در روزهای گذشته نیز متمم بودجه ۱۴۰۱ توسط اعضای شورای شهر بررسی و تصویب شد؛ افزود: تعرفه سال ۱۴۰۲ نزدیک به یک ماه است که در حال بررسی است و روزهای پایانی را سپری می کند.

قدیمی با بیان اینکه امروز بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری با افزایش ۳۶ درصدی به مبلغ یک هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان تقدیم شورا شد؛بیان کرد: از این مبلغ ۳۹ درصد به هزینه های جاری و مابقی در بخش عمران تزریق خواهد شد.

عضو شورای شهر اردبیل اظهار کرد: همواره انجام پروژه های بزرگ و اولویت دار در شهر مورد تاکید است.

وی عنوان کرد:خدمت رسانی به شهروندان از طریق سامانه های الکترونیکی، افزایش سرانه فضای سبز، رفع گره های ترافیکی در شهر و توسعه زیرساختهای عمرانی و موارد دیگر که باعث رشد و تعالی شهر و رضایت شهروندان باشد در بودجه ۱۴۰۲ مدنظر است.

قدیمی با بیان اینکه شورا همیشه در کنار شهرداری و شهردار است؛ تصریح کرد: رویکرد دور ششم شورا توسعه متوازن مناطق و محلات شهری است.

شهرداری

شهرداری از اعتبارات دولتی برای پروژه های عمرانی بهره بگیرد

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/256946

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *