http://didshahr.ir/255885

06:36 :: 1401/10/17

سیدکمال‌الدین میرجعفریان گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما، سامان‌دهی گلزار شهدای استان اردبیل طی سال آینده تکمیل می‌شود.

مزار شهدا

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با بیان اهمیت پاسداشت شهدا توسط همه دستگاه‌ها، از در حال اجرا بودن سامان‌دهی گلزار شهدای استان خبر داد و گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما، سامان‌دهی گلزار شهدای استان اردبیل طی سال آینده تکمیل می‌شود.

سیدکمال‌الدین میرجعفریان در نشست کارگروه تخصصی سامان‌دهی گلزار مطهر شهدای استان اظهار کرد: توجه به حفظ و پاسداشت ایثارگری‌های شهدا که خالصانه در راه دفاع از نظام، انقلاب و کشور جان خود را فدا کردند، باید فارغ از محدودیت‌ها انجام شود و در این زمینه همه دستگاه‌ها از هر ظرفیت خود استفاده کنند.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های مختلف عمرانی از سوی بنیاد مسکن، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در مناطق مختلف استان اردبیل، افزود: لازم است این دستگاه‌ها در روند اجرا توجه به گلزار شهدا را نیز در اولویت اقدامات خود قرار دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل ادامه داد: سامان‌دهی گلزار شهدای استان اردبیل در حال اجرا است که با توجه به فرا رسیدن فصل سرما، این پروژه طی سال آینده تکمیل می‌شود.

میرجعفریان گفت: تخصیص اعتبار در کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان‌ها برای حوزه ایثار و شهادت و اجرای یادمان‌های شهدا دارای اهمیت بوده و توجه فرمانداران به این موضوع ضروری است.

مزار شهدا

اجرای ساماندهی گلزار شهدای اردبیل

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/255885

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *