http://didshahr.ir/255790

05:22 :: 1401/10/14

مجوز تهاتر مستقیم نفت به میزان ۱۰ هزار میلیارد ریال با پیگیری‌های استاندار اردبیل و توجه ویژه دولت سیزدهم، نخستین بار در بین استان‌های کشور برای استان‌ اردبیل اخذ شد.

سید حامد عاملی

با پیگیری‌های چند ماهه سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل و با همراهی و مساعدت دلسوزان مردم به‌منظور جبران عقب‌ماندگی‌های گذشته استان، مجوز تهاتر مستقیم نفت نخستین بار در بین استان‌های کشور برای استان‌ اردبیل اخذ شد.

در این راستا از محل تبصره ۱۹ قانون بودجه، امتیاز مهم تهاتر مستقیم نفت برای استان اردبیل اخذ و در گام نخست دستور تخصیص ۱۰۰۰میلیارد تومان اعتبار علاوه بر اعتبارات ملی، استانی و مصوبات سفر رئیس‌جمهور، برای ارتقای زیرساخت‌های مورد نیاز در شأن مردم شریف استان، صادر شد.

با اخذ مجوز تهاتر مستقیم نفت با شرکت‌های خارجی برای استان اردبیل که نشان از توجه ویژه دولت سیزدهم به استان بوده و در سایه وحدت و همدلی حاکم بر استان اردبیل تحقق یافت، زیرساخت‌های استان به‌عنوان نیاز اصلی پیشرفت، تکمیل می‌شود.

با صدور مجوز این امتیاز بزرگ برای استان اردبیل و دستور تخصیص ۱۰۰۰میلیارد تومانی در گام نخست، پروژه‌های استان جانی دوباره می‌گیرند و علاوه بر تکمیل زیرساخت‌ها، امکان اجرای پروژه‌های کلان نیز با توجه به تخصیص بودجه مناسب فراهم خواهد شد.

بشکه نفت

برای نخستین بار مجوز تهاتر نفت اردبیل اخذ شد

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/255790

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *