http://didshahr.ir/255551

07:24 :: 1401/10/08

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت: یک هزار و ۱۳۰ کشاورز اردبیلی از ابتدای آذرماه تاکنون در قالب ۱۱ هزار هکتار اراضی آبی اطلاعات خود را ثبت کردند.

نوبخت اداره غله

علی نوبخت اظهار کرد: یک هزار و ۱۳۰ کشاورز اردبیلی از ابتدای آذرماه تاکنون در قالب یازده هزار هکتار اراضی آبی تاکنون اطلاعات خود را ثبت کردند که امیدواریم تا نیمه اول دی ماه اطلاعات تکمیل شود.

وی افزود: هر کشاورز با کد ملی و تلفن همراه خود می‌تواند با مراجعه به سامانه مورد نظر از طریق نرم‌افزار تعریف شده اطلاعات خود را در پهنه زراعی ثبت کرده و در قالب کشت قراردادی تفاهم‌نامه‌ای را با جهاد کشاورزی امضا کند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده برای کشاورزان در قالب کشت قراردادی برای اراضی آبی استان بیان کرد: هزینه‌های مالیاتی، تأمین بذر، کود، سموم و سایر نیازمندی‌ها در قالب کشت قراردادی به کشاورزان پرداخت می‌شود.

نوبخت به وجود ۵۵ هزار هکتار اراضی حاصلخیز آبی در استان اردبیل اشاره کرد و ادامه داد: بخشی از این سطح اراضی به کشت گندم آبی اختصاص می‌یابد.

وی افزود: کشاورزان در صورتی که مشکلی در مراجعه به سامانه مورد نظر داشته باشند، می‌توانند به کارشناسان مراکز خدمات کشاورزی در دهستان‌ها، بخش‌ها و شهرها مراجعه کرده و اطلاعات را ثبت کنند.

 

کشاورزان اراضی خود را ثبت کنند

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/255551

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *