http://didshahr.ir/255548

07:00 :: 1401/10/08

حمید رضاسهرابی گفت: عملیات ساخت ۲ هزار واحدهای مسکونی در استان اردبیل در قالب طرح نهضت ملی توسط بنیاد مسکن این استان در سال جاری آغاز شده ا ست.

ساخت مسکن

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: این بنیاد در راستای مشارکت در اجرای طرح ساخت نهضت ملی مسکن، احداث دست کم ۴۰۰ هزار واحد مسکونی را در دستور کار خود قرار داده است.

حمیدرضا سهرابی که برای سفری دو روزه به استان اردبیل سفر کرده است،  در جریان بازدید از طرح‌های مسکن اقدام ملی و همچنین نهضت ملی مسکن خلخال اعلام کرد: ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در قالب مسکن نهضت ملی از برنامه های وزارت راه و شهرسازی بوده که از این تعداد ۴۰۰ هزار واحد توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران احداث می‌شود.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: از مجموع ۴۰۰ هزار واحد تعهد بنیاد مسکن در سال جاری ۲۰۰ هزار واحد مربوط به واحدهای مسکونی روستایی بوده که کار ساخت ۱۹۵ هزار واحد آغاز شده است.

سهرابی اظهار داشت: در بحث ساخت مسکن شهری هم با توجه به وجود ۱۲۰ هزار متقاضی معرفی شده هم اکنون عملیات ساخت این واحدها در مناطق مختلف کشور آغاز شده است.
وی اظهار کرد: عملیات اجرایی ۲ هزار واحد مسکونی شهری توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفته و بیش از سه هزار واحد مسکونی جدید هم در ایام دهه مبارکه فجر امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم هر سه ماه یک بار تعدادی از واحدها را مورد بهره‌برداری قرار دهیم، گفت: خوشبختانه روند اجرایی پروژه‌های احداث مسکن با حداقل تاخیر و همچنین متراژ و صرفه اقتصادی برای خانوارها مطلوب و قابل قبول بوده و پروژه‌های احداث مسکن بر اساس برنامه زمان‌بندی شده پیش می‌رود.

وی گفت: عملیات ساخت ۲ هزار واحدهای مسکونی در استان اردبیل در قالب طرح نهضت ملی توسط بنیاد مسکن این استان در سال جاری آغاز شده که با برنامه ریزی صورت گرفته مجموع واحدهای در دست اجرای این استان تا پایان خرداد ماه سال آینده به ۳ هزار و ۲۰۰ واحد خواهد رسید.

سهرابی با تقدیر از تلاش دست اندرکاران بنیاد مسکن خلخال در ساخت و احداث واحدهای مسکونی مسکن اقدام ملی اضافه کرد: پروژه ۶۰ واحدی مسکن اقدام ملی شهر خلخال که با کیفیت بسیار خوب ساخته شده تا پایان خردادماه سال آینده تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی گفت: عملیات اجرایی پروژه ۸۰ واحدی مسکن اقدام ملی نیز چند ماه دیرتر از پروژه ۶۰ واحدی در این شهر آغاز شده و این طرح نیز بر اساس برنامه زمان‌بندی شده پیش می‌رود.

مسکن مهر

ساخت ۲ هزار واحدهای مسکونی توسط بنیاد مسکن در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/255548

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *