http://didshahr.ir/255542

07:57 :: 1401/10/08

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل با اشاره به انجام واریزی تعداد ۵۵۰ متقاضی مسکن ملی گفت: عملیات عمرانی ۴۸۰ پروژه نهضت ملی مسکن پارس آباد آغاز شده است.

مسکن مهر

فرهاد سبحانی در جریان بازدید از طرح نهضت ملی مسکن شهرستان پارس‌آباد اظهار کرد: تعداد ۵۵۰ متقاضی مسکن ملی در شهرستان پارس‌آباد واریزی اولیه را انجام داده اند که عملیات عمرانی ۴۸۰ واحد آغاز شده و بقیه واحدها نیز بعد از مشخص شدن زمین اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه در تلاش هستیم هر چه سریع‌تر نسبت به تکمیل و تحویل این واحدها با کیفیت خوب اقدام شود، افزود: تاکنون در شهرستان پارس آباد مغان ۱۱ هزار و ۷۰۰ نفر ثبت نام اولیه انجام دادند که با توجه به آمار بیشترین ثبت‌نام کنندگان طرح جدید ملی مسکن در استان اردبیل از پارس آباد بودند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل از پیشرفت مطلوب ۱۲۰ واحد در این شهرستان خبر داد و بیان کرد: تلاش خواهیم کرد: ۱۲٠ واحد از طرح جهش مسکن ملی شهرستان پارس آباد تا پایان سال ۱۴٠۱ و هفته دولت به بهره‌برداری رسیده و در اختیار متقاضیان قرار بگیرد.

سبحانی همچنین با اشاره به اقدامات این نهاد انقلابی در مقاوم‌سازی مسکن روستایی و اجرای طرح‌های هادی، بر تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام در تمام مناطق استان گفت: برای تسهیل در تردد روستاییان و زیرسازی و آسفالت معابر عمومی ۱۰ روستای پارس‌آباد حدود ۷۰ میلیارد ریال از محل قیر تخصیص یافته، اقدامات اجرایی انجام شده است.

بتن مسکن

عملیات عمرانی مسکن ملی در پارس آباد آغاز شد

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/255542

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *