http://didshahr.ir/255452

05:35 :: 1401/10/05

بهروز اسکندرپور گفت: ترافیک به یک چالش اصلی در شهر اردبیل تبدیل شده است که در این راستا توسعه کمربندی‌های شهر ضروری بوده و نیاز به اعتبار ملی دارد.

ترافیک

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر اردبیل توسعه کمربندی‌های شهر را برای کاهش ترافیک لازم دانست.

بهروز اسکندرپور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهروندان از ترافیک شهری گلایه‌مند هستند و ترافیک به یک چالش اصلی در شهر اردبیل تبدیل شده است که در این راستا توسعه کمربندی‌های شهر ضروری بوده و نیاز به اعتبار ملی دارد.

وی با بیان این‌که هر شهر به برند خاصی معروف است، افزود: اردبیل نیز با داشتن جاذبه‌های گردشگری، به شهر گردشگری معروف بوده و از این‌رو توسعه زیرساخت‌های گردشگری از جمله توسعه فرودگاه حائز اهمیت است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر اردبیل بیان کرد: مسائل و مشکلاتی زیادی در حوزه خدمات شهری، فضای سبز و هوشمندسازی و… وجود دارد که جهت رفع این مشکلات نیازمند حمایت‌های دولتی هستیم.

اسکندرپور همچنین در خصوص سامان‌دهی رودخانه بالیقلوچای در وسط شهر گفت: از اخذ اعتبار دولتی برای این ساماندهی رودخانه بالیقلوچای نهایت تقدیر را داریم اما با توجه به این‌که اردبیل در سال ۲۰۲۳ میزبان رویداد گردشگری کشورهای عضو اکو خواهد بود، چنان‌چه این بودجه به‌صورت قطره‌چکانی اختصاص یابد، قطعا در وقت مقرر به اتمام نخواهد رسید.

 

ترافیک چالش اصلی در شهر اردبیل

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/255452

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *