http://didshahr.ir/255446

05:10 :: 1401/10/05

رضا شیرین زاده افزایش ۱۹ درصدی جابجایی مسافر با وسیله‌ نقلیه اتوبوس را در استان یادآور شد و بیان کرد: در ۹ ماهه سال گذشته ۴۷۸ هزار و ۵۲۳ نفر مسافر در قالب ۴۴ هزار و ۶۲۳ مورد سفر از استان به مقاصد مختلف جابجا شده بودند.

رضا شیرین زاده

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در ۹ ماهه گذشته یک میلیون و ۱۷۳ هزار و۵۶۴ نفر مسافر از استان اردبیل جابجا شده است.

رضا شیرین‌زاده در بازدید از شرکت‌های مسافربری شهرستان اردبیل اظهار کرد: در جابجایی مسافر نسبت به مدت مشابه سال قبل که حدود ۱ میلیون نفر بود افزایش ۹ درصدی را شاهد هستیم.

وی با اشاره به اینکه این تعداد جابجایی مسافر در قالب ۲۰۸ هزار و ۶۰۵ مورد سفر انجام شده، افزود: در تعداد سفر نیز در مقایسه با سال گذشته که ۲۲۳ هزار و ۴۷۲ مورد سفر بود امسال ۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: تعداد مسافران جابجا شده با اتوبوس را ۵۷۱ هزار و ۹۸۴ نفر، مسافران جابجا شده با مینی‌بوس را ۹۱ هزار و ۷۹۳ نفر و تعداد مسافران جابجا شده با سواری را ۵۰۹ هزار و ۷۸۷ نفر برشمرد.

وی افزایش ۱۹ درصدی جابجایی مسافر با وسیله‌ نقلیه اتوبوس را در استان یادآور شد و بیان کرد: در ۹ ماهه سال گذشته ۴۷۸ هزار و ۵۲۳ نفر مسافر در قالب ۴۴ هزار و ۶۲۳ مورد سفر از استان به مقاصد مختلف جابجا شده بودند که در ۹ ماهه امسال این رقم به ۵۷۱ هزار و ۹۸۴ نفر رسید.

شیرین‌زاده از فعالیت ۷ پایانه مسافربری در استان اردبیل خبر داد و عنوان کرد: هزار و ۲۳۱ ناوگان مسافر در استان اردبیل در حال خدمات‌رسانی به مردم و مسافران هستند.

وی با اشاره به فعالیت ۵۷ شرکت مسافربری در استان اردبیل از خدمات رسانی ۲ هزار و ۲۴۰ راننده در استان اردبیل به مردم و مسافران خبرداد و گفت: مردم و مسافران می‌توانند هر گونه شکایت و انتقاد خود از عملکرد شرکت و راننده را به سامانه ۱۴۱ اداره کل راهداری استان اطلاع دهند تا در اسرع وقت در کمیسیون‌های مربوطه به تخلفات رسیدگی شود.

مسافر اتوبوس Bus passenger 

افزایش ۱۹ درصدی جابجایی مسافر در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/255446

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *