http://didshahr.ir/255312

06:15 :: 1401/09/30

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: حجم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرک‌های صنعتی این استان ۲۰ درصد در بخش‌های مختلف افزایش یافته است.

روح اله برادران حیدری

روح الله برادارن حیدری با اشاره به افزایش ورود سرمایه‌گذاران به شهرک‌های صنعتی استان اردبیل اظهار کرد: شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل تلاش کرده با برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های عمرانی متنوع، زیرساخت‌های لازم را برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی فراهم کند.

وی افزود: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل در سال گذشته در اکثر شاخص‌های ابلاغی جزو استان‌های موفق و برتر بوده است.

سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل نمونه این موفقیت را کسب رتبه برتر از سوی این شرکت در حوزه تامین اعتبارات عمرانی در میان ۳۱ استان کشور برشمرد و گفت: در کنار این رتبه برتر، شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل در سایر شاخص‌ها نیز از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار بوده است.

وی از کسب رتبه برتر شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در شاخص‌های اختصاصی ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۰ جشنواره شهید رجایی خبر داد و گفت: در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی که هر ساله توسط سازمان اداری و استخدامی کشور در قالب شاخص‌های عمومی و اختصاصی انجام می‌شود، شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با کسب یک هزار امتیاز از مجموع هزار امتیاز در شاخص‌های اختصاصی به عنوان یکی از دستگاه‌های برتر استان اردبیل معرفی و انتخاب شد.

برادارن حیدری بیان کرد: همچنین این شرکت با تحقق ۸۷ درصدی در مجموع دو شاخص عمومی و اختصاصی و با ارتقای ۱۰ پله‌ای نسبت به جایگاه سال ماقبل آن، در میان52 دستگاه اجرایی شرکت کننده رتبه یازدهم را کسب کرد.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با بیان اینکه رفع کمبودها و حل مشکلات واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی در دستور کار قرار گرفته است، افزود: تامین زیرساخت‌ها و امکانات مورد نیاز سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی به طور ویژه پیگیری و عملیاتی خواهد شد تا با حرکت چرخ‌های صنعت، شاهد افزایش تولید و اشتغال در استان اردبیل باشیم.

وی ادامه داد: تلاش می‌شود با همراهی مسئولان استانی و ملی، اعتبارات مناسبی برای تامین زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی تخصیص یابد تا با رفع مشکلات و تنگناهای زیرساختی به رونق و توسعه این بخش کمک کنیم.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با بیان اینکه ظرفیت‌های بسیار مناسبی برای افزایش تولید و اشتغال استان وجود دارد، ادامه داد: در چند سال گذشته گام‌های بسیار بزرگی در راستای جهش تولید در صنعت استان برداشته شده که این اقدامات با سرعت هرچه تمام‌تر در شهرک‌های صنعتی ادامه خواهد داشت.

برادران حیدری با اشاره به اجرای طرح‌های عمرانی متعدد در شهرک‌های صنعتی استان گفت: به منظور تحقق شعار سال و با برنامه‌های حمایتی مختلفی که در شهرک‌های صنعتی از سرمایه گذاران انجام می‌شود تلاش خواهیم کرد تا حجم ورودی سرمایه گذاری‌ها در استان افزایش یابد.

تفاهمنامه

افزایش سرمایه گذاری بخش خصوصی در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/255312

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *