http://didshahr.ir/255294

03:32 :: 1401/09/30

در درجه اول باید بدانید که انتخاب بهترین و خوشبو ترین عطر و ادکلن نه تنها برای شما بلکه برای همه افراد یک پروسه بسیار دشوار به حساب می آید.

اگر شما هم جزئ افرادی هستید که در انتخاب بهترین عطر و ادکلن چالش دارید و بین این همه تنوع در عطر ها انتخاب برایتان سخت است، به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا آخر بخوانید. میتوانید برای اطلاع از قیمت ادکلن ساواج با تخفیف ویژه در فروشگاه استایل مشاهده کنید.

این هم جالب است بدانید برای مایی که سالیان زیادی در حوزه فروش عطر و ادکلن فعالیت میکنیم هم این موضوع معرفی بهترین و خوشبو ترین عطر و ادکلن برای شما ، کاری بسیار دشوار می باشد. این تنوع بیش از حد رایحه ها و نت های عطر که هر کدام به یک نحوی خوشبو و دلنشین هستند موجب می شود که در انتخاب بهترین ادکلن دچار تردید شویم. ما در اینجا نکاتی را به شما معرفی می کنیم که بهتر است در هنگام انتخاب بهترین و خوشبو ترین عطر و ادکلن آن ها را در نظر بگیرید. تا این انتخاب را برای شما راحت تر کند. بنابراین  در ادامه با ما همراه باشید.

R13D 12

در دنیای امروز، استفاده از عطر و ادکلن بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل، اکثر برند های معتبر در سراسر جهان خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی کرده اند. انتخاب عطر مناسب به سبک و خلق و خوی افراد بستگی دارد. همچنین در انتخاب بهترین عطر زنانه و مردانه باید به مواردی مانند اصالت عطر، نوع غلظت عطر، نت ها و رایحه های عطر و همچنین به شرایط آب و هوایی توجه کنید. در نتیجه عدم توجه به حداقل یکی از نکات بالا باعث می شود که برای عطری هزینه ای کنید آن را دوست ندارید، یا متوجه شوید که با آن سازگار نیستید. برای خرید و اطلاع از قیمت عطر بلک افغان حتما به سایت مه استایل مراجعه کنید.

در ابتدا باید حتما این را قبول کنید که هیچ عطر و ادکلنی مطلقا و صد درصد، به نام بهترین ادکلن وجود ندارد، و حقیقت ای است که بهترین و خوشبو ترین عطر و ادکلن برای هر فردی کاملاً متفاوت می باشد. برای بهترین انتخاب خود باید چندین مورد مختلف را در نظر بگیریم. اولین مورد، سن کسی که می خواهد از آن عطر استفاده کند. دومین مورد، خلق و خوی فرد و خصوصیات اخلاقی فرد می باشد، یک مورد دیگر این است که این عطر در کجا  و چه مکان هایی قرار است استفاده شود، به عنوان مثال، عطری که در جلسات کاری مورد استفاده قرار می گیرد کاملاً متفاوت از عطری که در مراسم و جشن ها استفاده می شود. یک مورد دیگر هم که می تواند تاثیر داشته باشد نوع شغل فرد استفاده کننده است و در نهایت نکته آخر این است که این عطر قرار است در چه فصلی و چه آب و هوایی استفاده شود.

معیارهای انتخاب بهترین و خوشبو ترین عطر و ادکلن

خط رایحه

همان طور که می دانید، فرانسوی ها بهترین تولید کنندگان عطر در جهان هستند، بنابراین چندین اصطلاح در ساخت و نوع عطر در زبان فرانسوی وجود دارد که تعدادی از آنها نمی توانند کلماتی معادل فارسی داشته باشند. کلمه سیاژ ممکن است یک اصطلاح پرکاربرد در ساخت و فروش عطرهای فرانسوی باشد و به این معنی است که کسی که عطر یا بوی ادکلن او در هنگام راه رفتن احساس می شود. اصطلاح خط رایحه به همین معنی است.

قدرت پخش بو

اصطلاح دیگری که برای قرار گرفتن در بهترین عطر و ادکلن باید با آن آشنا شوید قدرت پخش بو است که گاهی با سیاژ اشتباه گرفته می شود. قدرت پخش بوی یک عطر زمانی اندازه گیری می شود که شخصی پس استفاده از آن بی حرکت بماند. فضایی که بوی عطر به مشام افراد می رسد، استاندارد قدرت پخش بوی عطر یا ادکلن را تعیین می کند.

مدت زمان ماندگاری بو

آخرین اصطلاح مدت زمان ماندگاری بو یا میزان ماندگاری عطر می باشد. همانطور که از نامش پیداست، وقتی که شما از عطر و ادکلن استفاده می کنید ، به طول مدت زمانی که بوی عطر باقی می ماند، ماندگاری عطر گفته می شود. البته ماندگاری عطر به نوع پوست، تعداد تعریق بدن و حتی جنس پارچه ی لباس شما بستگی دارد.

نت های عطر

با در نظر گرفتن تمام معیار های بالا، بهتر است شما را با اصطلاح نت آشنا کنیم. نت عطر به سه دسته تقسیم می شود. پس از استفاده از یک عطر، لایه اولیه یا نت پایه احساس می شود. پس از گذشت زمان ، نت میانی جایگزین نت پایه می شود. در واقع  نت اولیه  نسبت به نت میانی ماندگاری کمتری دارد و به سرعت تبخیر می شود. در پایان، پس از گذشت یک تا دو ساعت، نت پایانی احساس می شود. نت پایانی ممکن است ترکیبی از بسیاری از رایحه ها باشد.

اگر به دنبال هدیه دادن یک ادکلن فوق العاده هستید کافیه قیمت ادکلن باکارات رژ قرمز را در فروشگاه عطر و ادکلن مه استایل مشاهده کنید.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/255294

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *