http://didshahr.ir/255167

11:14 :: 1401/09/27
راهداری استان اردبیل شفاف سازی کند

از کنار این خبر مهم بسادگی عبور نکنید!

اگر ۱۲۰ کیلومتر از راههای روستایی استان اردبیل آسفالت شده، پیشنهاد می شود جزئیات این خدمت بزرگ در جای جای استان و به تفکیک هر روستا منتشر و از طریق رسانه ها منتشر شود.

آسفالت

چشم انداز اردبیل نوشت: منصور نجفقلی زاده معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اعلام کرده که امسال ۱۸۵ کیلومتر از راه‌های روستایی استان اردبیل بهسازی و مرمت که از این مقدار ۱۲۰ کیلومتر آسفالت شده و مابقی نیز در صورت مساعد بودن شرایط جوی آسفالت خواهد شد.

او این را هم گفته که عملکرد سالجاری این اداره کل در بخش راه های روستایی استان به اندازه مجموع اقدامات پنج سال گذشته است!؟

ضمن تقدیر از دست اندرکاران این مجموعه، پرسش این است که دلیل عملکرد سئوال برانگیز و کم کاری اداره کل در راه روستایی در ۵ سال گذشته چه بوده؟ آیا بودجه ناکافی بوده یا مشکل کجا و احیاناًً از ناحیه چه کسی و چه مرجعی بوده است؟ بالاخره سئوال حق مردم و پاسخگویی و شفافیت، وظیفه دولت است.

اگر چه ۱۲۰ کیلومتر آسفالت راه روستایی بدون تطبیق آماری با سایر استانها به نظر جلب توجه می کند اما بررسی ها نشان می دهد که در مقایسه با شاخص ها، عملکرد استان در این زمینه نیز حتی کمتر از میانگین کشوری است.

در تصدیق این موضوع کافیست عملکرد ۹ ماهه استان کهگیلویه و بویر احمد به عنوان یک استان کم برخوردار و ضعیف را مورد توجه قرار دهیم که توانسته ۱۰۰ کیلومتر راه روستایی را آسفالت کند.

ضمن خداقوت مجدد به مسئولین جهادگر، برای ارج نهادن به این عملکرد غرورآفرین، الگوسازی آن در سایر دستگاههای خدمات رسان استان و از همه مهم تر پرهیز از کلی گویی و توجه به اصول متقاعدسازی و اقناع مخاطب، پیشنهاد می شود جزئیات این خدمت بزرگ در جای جای استان و به تفکیک هر روستا منتشر و از طریق رسانه ها منتشر شود.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/255167

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *