http://didshahr.ir/255111

05:55 :: 1401/09/26

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: بر اساس قوانین و مقررات جدید هیچ کدام از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی این استان، به علت بدهی بانکی و یا مسائلی از این قبیل پلمپ و تعطیل نمی‌شوند.

روح اله برادران حیدری

روح الله براداران حیدری اعلام کرد: این تصمیم با هدف حمایت از اشتغال و تولید و پیشگیری از هرگونه توقف کار و یا آسیب ناشی از تعطیلی به واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی کشور اتخاذ شده و هیچ دستگاه اجرایی و یا بانکی به علت مشکلات اداری و یا بدهی معوقه مالی حق اجرای احکام پلمپ واحدها را ندارد.

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از برنامه ریزی برای تعیین تکلیف واحدهای صنعتی غیرفعال و راکد در شهرکهای صنعتی استان اردبیل خبر داد و افزود: این تلاش‌ها در قالب حمایت‌های مختلف از سرمایه گذاران واحدهای صنعتی از جمله پرداخت سرمایه در گردش و تسهیلات بانکی صورت گرفته و در صورتی که مالک و یا صاحب واحد صنعتی تمایلی به ادامه کار و قعالیت مجدد نداشته باشد واحد صنعتی به سرمایه گذار جدید توانمند واگذار خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه ۳۰ درصد از واحدها و کارگاه‌های صنعتی راه‌اندازی شده در شهرک صنعتی خلخال راکد وغیر فعال هستند، افزود: از مجموع واحدها وکارگاه های صنعتی ایجاد وراه اندازی شده در شهرک شعنتی شهر خلخال هم اکنون ۲۸ واحد صنعتی به همراه ۶ واحد کارگاهی در شهرک صنعتی خلخال فعال بوده و ۱۲ واحد صنعتی نیز غیر فعال واز چرخه کارو تولید خارج هستند.

حیدری همچنین از امضای تفاهم نامه‌ای با شهرداری خلخال جهت واگذاری ایستگاه آتش نشانی واقع در شهرک صنعتی این شهر به شهرداری خبر داد وافزود: ایستگاه آتش‌نشانی موجود همراه با خودروی خریداری شده برای این ایستگاه در اختیار شهرداری خلخال قرار می‌گیرد.

وی اظهار کرد: شهرداری خلخال با اولویت ارائه خدمات اطفای حریق به واحدهعای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی اقدام به تحویل این استگاه کرده ودر صورت لزوم می‌تواند به کار اطفای حریق مناطق مختلف شهر خلخال با استفاده از خودروی آتش‌نشانی این شهرک اقدام کند.

سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل افزود: شهرداری خلخال در صورت لزوم و با هماهنگی و دریافت مجوز از مدیریت بحران خلخال می‌تواند نسبت به استفاده از خودروی آتش نشانی مستقر در ایستگاه شهرک صنعتی نسبت به اطفای حریق مراکز بخش‌ها و مناطق روستایی تابعه شهرستان اقدام کند.

پلمپ

واحدهای صنعتی پلمپ نمی شوند

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/255111

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *