http://didshahr.ir/255008

03:45 :: 1401/09/23

یکی از برترین تجهیزات فلزی که در ایمنی و زیبایی سازه‌ها نقش به خصوصی دارد؛ تیرآهن است.

آهن فروشان

انواع تیرآهن را از کجا بخریم؟

بزرگ‌ترین صنعت جهان که از دیرباز در سراسر جهان احداث گشت؛ صنعت ساختمان سازی است. این صنعت هیجان انگیز و جذاب در آسایش و رفاه افراد تأثیر به سزایی دارد؛ چراکه دانش و مهارت ساخت انواع سازه‌های ساختمانی را دارد. بر همین علت از گذشته تا به امروز با روش‌های مختلفی به ساخت و ساخت راه و ساختمان پرداخته است.

در زمینه ساخت انواع سازه‌های ساختمانی، ابزارآلات مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ زیرا هدف این صنعت بزرگ، ساخت سازه‌های مقاوم و مستحکم می‌باشد. به همین علت به واسطه استفاده از ابزار آلات مختلفی به بهینه سازی سازه می‌پردازند.

تیرآهن‌ها در جنس، کیفیت، مدل و شکل‌های مختلفی تولید می‌شوند؛ لذا می‌بایست در جای به جای اسکلت سازه نصب گردند، تا از ریزش سازه تحت هر شرایطی جلوگیری کنند. بدین خاطر ساخت انواع تیرآهن‌ها کار هر تولید کننده‌ای نیست؛ زیرا تنها ظاهر مهم نیست؛ بلکه مقاومت و استحکام بالای محصول، علت اصلی خرید مشتریان است.

در ادامه مقاله به صورت مفصل در رابطه با انواع تیرآهن و شرایط خرید هر یک توضیح داده شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

تیرآهن چیست؟

هر یک از صنایع در زمینه تولید محصول یا عرضه خدمات از ابزارآلات مخصوصی استفاده می‌کنند؛ چراکه با این که هدف تمامی کسب و کارها تولید محصولات بیشتر و عرضه خدماتی عالی است، اما محصولات و خدمات آن‌ها یکسان نیست. بدین خاطر باید در تهیه و عرضه هر یک از ابزارآلات له خصوصی استفاده کنند.

برترین صنعت دنیا که منبع درآمد اکثر مردم است؛ تیرآهن می‌باشد. تیرآهن‌ها متنوع و مختلف هستند؛ لذا در ساخت سازه به خصوصی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، بلکه در اکثر سازه‌های راه سازی و ساختمان وجود دارند.

اجرا و ساخت بنای اصلی یا اسکلت سازه‌ها بدون بهره گیری از انواع تیرآهن‌ها غیر ممکن است؛ چرا که این محصول برتر، سبب نصب راحت دیگر پروفیل‌های فلزی در اسکلت می‌شود. بر همین علت، به هیچ وجه بدون استفاده از تیرآهن به فکر احداث بنا نباشید؛ چراکه هیچ محصولی آر بتن، کاشی یا دیگر فرآورده‌های آهنی نمی‌تواند وظیفه این محصول را در ساخت سازه‌های ساختمانی ایفا کند.

تیرآهن، پروفیلی H یا I شکل است؛ که در گوشه به گوشه اسکلت سازه‌های ساختمان قرار می‌گیرد و توانایی افزایش ایمنی و سلامت محصول را دارد. بر همین سبب، بازار فروش آن آر رونق بالایی بهره مند است؛ چراکه بایستی برای پیش بردن تمامی پروژه‌های ساختمانی به خرید انواع این محصول در سایز و اشکال مختلفی بپردازید.

انواع تیرآهن

تیرآهن، از برترین محصولات تولیدی در عصر جدید است؛ چراکه موجب شده سازه‌های ساختمانی مقاومت بی نظیری داشته باشند. با همین علت به راحتی در برابر حوادث طبیعی و غیر مترقبه آسیب نمی‌بینند. این محصول برتر در مدل، جنس، کیفیت و اشکال متنوعی تولید می‌گردد؛ زیرا به سبب کارایی شگفت انگیزی که دارد، در جهت بهینه سازی سازه‌های ساختمانی مؤثر است.‌

در تهیه هر یک از انواع تیرآهن از متریال های متفاوتی استفاده می‌شود؛ چراکه هر یک از انواع این محصول در موقعیت‌های مختلفی از ساختمان قرار می‌گیرد. بر همین اساس، مشتریان باید با در نظر داشتن نیاز و نوع تیرآهن خرید خود را به ثبت برساند.

از برترین تیرآهن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • تیرآهن زنبوری
  • تیرآهن هاش یا IPB
  • تیرآهن INP
  • تیرآهن IPE

شرایط خرید تیرآهن‌ها

شرایط خرید تیرآهن‌ها آسان و راحت است؛ چراکه انواع این محصول در اشکال و مدل‌های مختلفی در سراسر فروشگاه‌ها و آنلاین شاپ ها توزیع می‌گردد. بر همین علت، مشتریان می‌توانند در نزدیک‌ترین شعبه یا مرکز خرید به سفارش محصول مورد نظر خود بپردازد.

برترین آنلاین شاپ ایرانی که انواع تیرآهن‌ها را در برترین کیفیت و اجناس با مناسبترین قیمت‌های روز جهانی به فروش می‌رساند؛ فولادآریا است. این مجموعه برتر توسط کارشناسانی مجرب و کاربلد اداره می‌شود. بر همین علت، در جهت سودمند بودن خریدتان به شما کمک والایی می‌کند.

سخن آخر

تیرآهن از برترین پروفیل‌های فلزی در صنعت ساختمان سازی است؛ چراکه در ایمنی و سلامت مجموعه نقش به خصوصی ایفا می‌کند. بر همین علت، حتی فکر یا خیال حذف این محصول کارآمد را نداشته باشید؛ زیرا با حذف تیرآهن، ایمنی و سلامت شاره نیز به خطر می افتد.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/255008

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *