http://didshahr.ir/254908

06:15 :: 1401/09/21

یکی از روش‌های پیشرفت کسب‌وکار، بیشتر دیده‌شدن برند در انواع محیط‌های مختلف است.

استفاده از هدایای زیبا از بهترین روش‌هایی است که در دیده‌شدن برند تاثیر زیادی دارد. منظور از هدیه تبلیغاتی به‌جاگذاشتن اثری ماندگار در خاطره افراد است که امکان تبدیل آن‌ها را به مشتری زیادی می‌کند. با به‌کارگرفتن کمی خلاقیت در هدایای تبلیغاتی ارزان می‌توان این تاثیر را چندین برابر کرد، در وقت و هزینه صرفه‌جویی کرد و بهترین نتیجه را به دست آورد.

از نمونه‌های این هدایا می‌توان به سررسیدها، کیف‌های چرم، لیوان، ساک دستی، فلش مموری و … اشاره کرد. افراد می‌توانند باتوجه‌به بودجه خود، هدایای تبلیغاتی ارزان‌قیمت و متنوعی را با بهترین کیفیت پیدا کنند. استفاده از این هدایا می‌تواند در جذب مشتری و بازاریابی تاثیر ویژه‌ای داشته باشد و مشتریانی دائمی برای شرکت‌ها و برندهای مختلف ایجاد کند.

مزایای سررسید تبلیغاتی برای آخر سال چیست؟

وقتی صحبت از هدیه تبلیغاتی می‌شود، اولین چیزی که به ذهن فرد خطور می‌کند، سررسید است. در حال حاضر سررسیدها از اقلامی هستند که روزانه از آن‌ها استفاده زیادی می‌شود. ازآنجایی‌که لوگوی شرکت روی سررسید وجود دارد، استفاده روزانه از این سررسیدها باعث بیشتر دیده‌شدن برند خواهد شد. با تکرار این اتفاق، مخاطبان بیشتری به سمت برند جذب می‌شوند.

استفاده از بهترین سررسید تبلیغاتی یک راه عالی برای بازاریابی و جذب مشتری با کمترین هزینه است. مخصوصا در آخر هرسال که افراد زیادی به سررسیدهای سال جدید نیاز دارند، گزینه مناسبی است. با هدیه‌دادن سررسیدهای اختصاصی شرکت خود هنگام ورود به سال جدید، می‌توان امکان استفاده از آن‌ها را افزایش داد و در نتیجه مخاطب بیشتری با برند درج شده روی سررسید آشنا خواهند شد.

تبلیغات، راه و روش‌های مختلفی دارد که هرکدام هم هزینه‌های زیادی برای کسب‌وکارها دارند. اما هدیه تبلیغاتی با کمی خلاقیت در طراحی آن، می‌تواند بهترین گزینه باشد. خرید انواع سررسید که برای کسب‌وکار شما اختصاصی طراحی شده است با مراجعه به بهترین سایت هدایای تبلیغاتی ارزان و خرید آنلاین به‌راحتی امکان‌پذیر است. با این‌کار هم در وقت و هم در هزینه صرفه‌جویی زیادی می‌شود.

انواع سررسید تبلیغاتی

سررسیدهایی که می‌توان از آن‌ها به‌عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کرد، انواع زیادی دارند. هر برندی می‌تواند، طرح سررسید خود را به‌صورت اختصاصی سفارش دهد. تعدادی از انواع سررسیدهای  باکیفیتی که محبوبیت زیادی دارند، عبارت‌اند از:

سررسید وزیری

این سررسید زیبا یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه‌دادن بوده و انواع جلدهای متنوعی مانند ترمو، چرم و … دارد. سررسید وزیری به‌صورت یادداشتی، روزشمار، ماه‌شمار … تولید می‌شوند. حتی میتوان  لوگوی موردنظر را با لیزر روی آن درج کرد و به زیبایی آن اضافه کرد.

سررسید اروپایی

ابعاد آن از سررسید وزیری کوچک‌تر است و مدل‌های مختلف روزانه، ماهانه و … دارد. این سررسید از نوع سررسیدهای خوش‌دست و سبک است که طرف‌داران زیادی دارد. استفاده از این سررسید قطعا یک گزینه مناسب برای ایجاد یک جلوه حرفه‌ای در ذهن افراد است.

سررسید رقعی

از لحاظ جلد و صفحات مانند دو سررسید قبل است؛ ولی صحافی فنری یا ته دوخت آن باعث شده ظاهری شیک و زیبا برای استفاده روزانه داشته باشد. هنگامی که افراد از آن برای یادداشت روزانه استفاده می‌کنند، برند آن نیز بیشتر دیده می‌شود.

سررسید پالتویی یا جیبی

این سررسید با ظاهر زیبا و جلدهای متنوعی که دارد، می‌تواند موردعلاقه بسیاری از افراد باشد. استفاده از آن به‌عنوان هدیه تبلیغاتی در کنار یک روان‌نویس یا خودکار زیبا می‌تواند اثر تبلیغاتی عالی داشته باشد و در ذهن افراد باقی بماند.

سررسید ارگانایزر

معمولا دارای قفل کلاسوری است و امکان اضافه‌کردن و حذف‌کردن کاغذهای آن به‌راحتی وجود دارد. از بهترین هدایای تبلیغاتی ارزان به‌خصوص برای مدیران است که جلوه حرفه‌ای کسب‌وکار شما را نشان می‌دهد. انواع مختلف سررسید ارگانایزر متناسب با انواع سلیقه‌ها قابل‌ارائه است.

سررسید یادداشتی

یکی از محبوب‌ترین هدیه‌های تبلیغاتی است که بسیار کاربردی و موثر است. این سررسید برای نوت‌ برداری گزینه بسیار مناسبی است. هدیه‌دادن آن در کنار یک روان‌نویس زیبا می‌تواند هر فردی را خوشحال کند. مشاهده لوگوی روی آن به‌صورت مداوم نیز می‌تواند در ناخودآگاه افراد باقی‌مانده و کم‌کم آن‌ها را به مشتری تبدیل کند.

R13K 10

سفارش هدیه تبلیغاتی اختصاصی

استفاده از هدایای تبلیغاتی که متناسب با برند موردنظر طراحی و ارائه می‌شوند، بهترین روش تبلیغات ارزان است. اگر از هدیه‌ای که اثری از برند و کسب‌وکار موردنظر داشته باشد، استفاده شود، امکان جذب مشتری دائمی چندبرابر خواهد شد. با درج لوگوی شرکت روی هدیه و در صورت امکان اطلاعات شرکت در آن، مانند درج اطلاعات در داخل سررسیدها، می‌توان با کمترین هزینه، کسب‌وکار خود را تبلیغ کرده و در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد.

کلام آخر

هدایای که به‌صورت اختصاصی برای برند خاصی طراحی شده‌اند، یک نوع تبلیغ حرفه‌ای به‌صرفه محسوب می‌شوند. سایت ارائه‌کننده هدایای تبلیغاتی معمولا آپشن‌های زیادی برای درج لوگو و اطلاعات برندها روی این هدایا ارائه می‌دهند. افرادی که قصد جذب مشتری با کمترین هزینه را دارند، می‌توانند از این روش استفاده کنند. هدایای تبلیغاتی ارزان زیادی نیز وجود دارد که می‌تواند، پاسخگوی نیاز هر کسب‌وکاری با هر بودجه‌ای باشد.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/254908

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *