http://didshahr.ir/254870

05:55 :: 1401/09/20

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: ساماندهی و نظم‌دادن به خودروهای سنگین جهت کاهش مشکلات ناشی از تردد، گامی مؤثر در راستای رفع مزاحمت‌های شهری است امیدوارم این فرایند توسعه پیدا کند.

چاپار مشگین

بهزاد عباس‌زاده با بیان این مطلب افزود: ساماندهی ماشین‌آلات سنگین در شهر از مطالبات شهروندان و از اولویت‌های شورای شهر بود که در جلسه رسمی شورای شهر این موضوع باهدف ساماندهی، حذف آلودگی صوتی و اغتشاشات بصری، رفع پراکندگی محل توقف خودروها، حفظ زیرساخت‌های شهری و تأمین امنیت جانی شهروندان مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

وی با بیان اینکه حضور و توقف ماشین‌آلات سنگین در سطح شهر پیامدهای منفی اجتماعی و ترافیکی دارد، اضافه کرد: مجوز احداث پارکینگ در ورودی شهر از سمت نمین از سوی شورای شهر صادر شد.

عباس‌زاده ادامه داد: این طرح باتوجه‌به رشد شهری و افزایش ترافیک پایدار بوده و باید برای سایر ورودی‌های شهر نیز در نظر گرفته شود.

رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر گفت: متأسفانه مشکلاتی ناشی از آلودگی صوتی، مشکلات ترافیکی، به‌هم‌ریختگی مبلمان شهری، تخریب زیرساخت‌ها معابر و بعضاً احتمالاً بروز حوادث ناشی از ماشین‌آلات سنگین و آسیب‌زدن به آسفالت و جداول را در شهر مشاهده می‌کنیم که امیدواریم با احداث این پارکینگ و ایجاد فضایی برای استقرار ماشین‌آلات و خودروهای سنگین شاهد این موارد در شهر نباشیم.خودروهای سنگین در اردبیل ساماندهی شود

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/254870

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *