http://didshahr.ir/254792

05:42 :: 1401/09/19

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: دوره های آموزشی در سطوح مختلف برای تمامی معلمان و مدیران در تمامی شهرستان های استان های استان برگزار می شود.

a150

وحید خدابنده در کارگاه آموزشی ابتدایی معلمان شهرستان گرمی با بیان اینکه دوره های اموزشی در سطوح مختلف برای تمامی مدیران و معلمان در تمامی شهرستان های استان برگزار خواهد شد، گفت: بحث توانمندسازی نیروی انسانی جزو برنامه های اساسی است.

وی با اشاره به اینکه در پیروی از فرمایش مقام معظم رهبری که کودکستانها مرکز خدماتی نیستند بلکه مراکز آموزشی و تربیتی هستند، ادامه داد: نگاه ویژه به کودکستان داریم و منطقه به منطقه بحث نظارت آموزش ی های لازم به مربیان و معملان کودکستان ها را در دستور کار قرار داریم.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل ادامه داد: با ورود به چالش های کرونا که در زمان کرونا حضور و آموزش کم رنگ شده بود که با حضور سرگروه های درسی استان در این زمینه اقدامات لازم را انجام دادیم.

خدابنده با بیان اینکه مطالعه روشنگر راه زندگی و مسیر سعادت است، ادامه داد: مطالعه اساس و بنیان سند تحول بنیادین راه و روش تربیت سالم و صحیح اسلامی دانش آموزان است و پیشرفت علمی جامعه را نیز به دنبال دارد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به توانمندسازی مربیان در کودکستان‌ها اشاره کرد و ادامه داد: در این دوران توانمندسازی مربیان می‌تواند در اثربخش کردن و کیفیت بخشی آموزش‌ها مؤثر باشد و همچنین لذت یادگیری را برای دانش آموزان بیشتر خواهند کرد.

آموزش مجازی

برگزاری دوره های آموزشی برای تمامی معلمان

خبرنگار: عفت آقایاری

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/254792

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *