http://didshahr.ir/254790

05:32 :: 1401/09/19

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: انبار دپوی الوار قاچاق جنگلی در یکی از روستاهای بخش هیر شناسایی و ۲ نفر از متخلفان دستگیر شدند.

چوب

محمود قلی‌زاده اظهار کرد: با رهگیری نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل و اخذ دستور قضائی انبار دپوی الوار قاچاق جنگلی در یکی از روستاهای بخش هیر شناسایی شد.

وی با بیان اینکه در این انبار ۱۱۰ اصله الوار کشف و ضبط شد، افزود: در ارتباط با این پرونده دو متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده جهت رسیدگی و سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی استان معرفی شدند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل بیان کرد: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان به صورت شبانه‌روزی و با کنترل گلوگاه‌های قاچاق با متخلفان برخورد جدی خواهند کرد.

قلی‌زاده ادامه داد: افزود: حفاظت از منابع طبیعی و تلاش برای مبارزه با قاچاق چوب‌آلات جنگلی وظیفه همگانی بوده و انتظار می‌رود در این زمینه مردم همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

وی افزود: از مردم تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه تخریب منابع طبیعی و قاچاق فرآورده‌های جنگل، مراتب را به شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴ و ۱۳۹ مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان اطلاع دهند.

چوب

دپوی الوار قاچاق جنگلی در هیر

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/254790

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *