http://didshahr.ir/254725

06:36 :: 1401/09/17

نیکزاد همچنین گفت: با پیگیری های انجام یافته، بیش از ۲۰ پرواز در اردبیل به صورت یک روزه صبح و عصر انجام می‌شود.

علی نیکزاد

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از صدور مجوز برای صادرات ۱۰۰ هزار تن سیب‌زمینی از استان اردبیل خبر داد.

علی نیکزاد اظهار کرد: برای تامین بخشی از زحمات کشاورزان و با پیگیری های انجام یافته، مجوز صادرات ۱۰۰ هزار تن سیب زمینی از استان صادر شده است.

وی افزود: در استان اردبیل بیش از ۸۰۰ هزار تن سیب زمینی تولید می شود که ۱۰۰ هزار تن آن در داخل استان مصرف و به میزان ۳۰۰ هزار تن نیز نیاز کارخانجات تولید نشاسته و چیپس را تامین می کند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای فروش ۴۰۰ هزار تن دیگر نیز برنامه صادرات در دستور کار قرار گرفته که علی الحساب مجوز صادرات ۱۰۰ هزار تن سیب زمینی با تعرفه پایین‌تر برای صادرکنندگان صادر شده است.

نیکزاد همچنین گفت: با پیگیری های انجام یافته، بیش از ۲۰ پرواز در اردبیل به صورت یک روزه صبح و عصر انجام می‌شود.

وی افزود: پیش از این، پروازها برای مقصد تهران در قالب ساعات اولیه صبح و عصر در یک روز امکان پذیر نبود ولی از این پس اولین پرواز از تهران به اردبیل در ساعت ۶ صبح و بالعکس و برگشت عصر از ساعات اولیه شب ساعت ۲۱ به مقصد تهران امکان پذیر شد.

اعمال آخرین مدرک تحصیلی در رتبه‌بندی معلمان

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین از اعمال آخرین مدرک تحصیلی در رتبه‌بندی معلمان خبر داد و گفت: پیش از این اولین مدرک تحصیلی ملاک برای رتبه بندی و ارزیابی فرهنگیان لحاظ شده بود که با پیگیری‌های انجام یافته در مجلس آخرین مدرک تحصیلی در نظر گرفته می‌شود.

علی نیکزاد

برقراری پروازهای یک روزه صبح و عصر از فرودگاه اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/254725

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *