http://didshahr.ir/254649

07:05 :: 1401/09/15

شهردار اردبیل از آمادگی کامل شهرداری برای مواجهه با بحران‌های احتمالی در فصل زمستان و هنگام بارش‌ برف خبر داد.

محمود صفری

شهردار اردبیل از آمادگی کامل شهرداری برای مواجهه با بحران‌های احتمالی در فصل زمستان و هنگام بارش‌ برف خبر داد.محمود صفری در اجرای مانور سنجش عملیات زمستانی شهرداری اردبیل با بیان اینکه ستاد مدیریت بحران شهرداری در آمادگی کامل قرار دارد، اظهار کرد: برای مقابله و پیشگیری از هرگونه بحران احتمالی در فصل زمستان و زمان بارش برف، تهمیدات لازم پیش‌بینی شده و نیروهای انسانی و تجهیزات شهرداری در آمادگی کامل جهت خدمات‌رسانی به‌موقع قرار دارند.

وی افزود: در راستای آمادگی کامل و ارائه خدمات مطلوب و به‌موقع به شهروندان، با بخش خصوصی هم وارد مذاکرات شدیم تا در صورت نیاز به ماشین‌آلات و تجهیزات از ظرفیت این بخش استفاده کنیم.

شهردار اردبیل تصریح کرد: امسال با برنامه‌ریزی قبلی به استقبال زمستان و بارش‌ها می‌رویم به‌طوری‌که اکیپ‌های برف‌روبی و نمک‌پاشی معاونت خدمات شهری آماده ارائه خدمات به شهروندان در هنگام نیاز هستند.

صفری از دپوی بیش از ۱۳ هزار تُن مخلوط نمک و ماسه خبر داد و گفت: امسال شهرداری از استفاده بی‌رویه نمک در برف‌روبی معابر پرهیز خواهد کرد چراکه استفاده بیش از حد نمک موجب تخریب آسفالت معابر شهری و افزایش هزینه‌ها در شهر می‌شود.

وی ادامه داد: کارشناسان فنی شهرداری با روش‌های جایگزین و استفاده از ترکیب تازه‌ای از شن، ماسه و نمک برای جلوگیری از یخ‌زدگی اقدام خواهند کرد همچنین در این خصوص از تجربیات سایر شهرها نیز بهره خواهیم گرفت.

وی خواستار مشارکت شهروندان هنگام بارش برف جهت پاکسازی معابر شد و گفت: از شهروندان تقاضا داریم در هنگام بارش برف، شهرداری را با برف‌روبی جلوی منزل و مغازه خود یاری کنند.

 

آمادگی شهرداری اردبیل برای ارائه خدمات زمستانی

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/254649

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *