http://didshahr.ir/254515

03:24 :: 1401/09/13

راهنمای خرید چسب کاشی و انتخاب بهترین مارک ، خرید و فروش انواع چسب کاشی و سرامیک ساتکس از فروشگاه رضایی

معرفی چسب کاشی و سرامیک ساتکس به نصب ساده تر این تجهیزات ساختمانی در محل های مورد نظر می انجامد. این روزها دسته بندی های مختلفی از این چسب ها در بازارهای فروش ارائه شده اند و هر یک از ویژگی های به خصوصی برخوردار می باشند. برای انتخاب یک چسب مناسب باید به ویژگی های این محصولات و نوع استفاده خود از آن ها دقت داشته باشید و بر این اساس بهترین مدل را در میان برندهای موجود در بازار انتخاب کنید. در ادامه نکاتی در راستای خرید این محصولات ارائه می دهیم.

خرید چسب کاشی

مهمترین نکات خرید چسب کاشی و سرامیک

در معرفی چسب کاشی و سرامیک ساتکس با قابلیت های مهم این محصولات آشنا می شوید. برخی از ویژگی های این چسب ها برای اتصال بهتر سرامیک ها و کاشی های ساختمانی مورد توجه قرار دارند. این موارد مهم را در زیر مشاهده می کنید:

  • مرغوبیت جنس چسب مورد نظر مهمترین مولفه در زمینه خرید آن ها به شمار می رود.
  • استانداردهای ساخت چسب مورد نظر نیز در این خصوص مورد توجه قرار می گیرند.
  • قیمت مناسب این چسب ها نیز یکی از مهمترین فاکتورهای خرید آن ها به شمار می رود و باید مد نظر قرار داده شود. البته تنها به قیمت پایین این محصولات اکتفا نکرده و سایر ویژگی های کیفی هر یک را نیز بررسی کنید.
  • پس از خرید این چسب ها باید به روش نگهداری از آن ها نیز دقت داشته باشید تا در طول استفاده بیشترین کارایی را برای مقاصد و اهداف شما داشته باشند. به این ترتیب کیفیت چسب در سطح مطلوبی قرار گرفته و خاصیت اولیه خود را از دست نمی دهد.

معرفی چسب کاشی و سرامیک ساتکس

نسل جدید مواد مورد استفاده در فرایند نصب سرامیک و کاشی های ساختمانی به نام ساتکس ارائه می شوند. این مواد چسبنده با مواد پایه به خصوصی تولید شده و در دسترس صنعتگران ساختمانی قرار می گیرند. در ساختار آن ها از موادی مانند سیمان، فیبرهای منتخب، مصالح مصنوعی و انواع مواد افزودنی استفاده می شود. فرمولاسیون این چسب ها استانداردهای بسیاری را به خود اختصاص می دهد و مورد تایید سازمان های بین المللی قرار گرفته است.

در معرفی چسب کاشی و سرامیک ساتکس، مشخصه های فنی این محصولات نیز مورد توجه قرار می گیرند. هر یک از آن ها با دانسیته ۱.۶ پس از فرایند اختلاط برخوردار هستند. دانسیته حجمی این اقلام نیز ۱.۴ تعیین می شود. زمان آماده سازی چسب نیز در حدود ۴۰ تا ۴۵ دقیقه تعیین می شود. به این ترتیب استفاده از آن در سریع ترین بازه زمانی ممکن صورت می گیرد. هر یک از این چسب ها تا ۲۴ ساعت پس از اعمال بر سطوح مورد نظر دور از دسترس قرار می گیرند. برای پاک کردن آن ها از حلال هایی مانند آب استفاده می کنند. به این ترتیب به کار بردن آن ها در فرایندهای ساختمانی بسیار ساده است.

مراحل اجرای چسب لاتکس

در چسب ساتکس مراحل اجرای آن بر روی سطوح مورد نظر نیز مورد توجه قرار دارند. برای اعمال این چسب ها باید چند مرحله مهم را پشت سر بگذارید. به این ترتیب از این چسب ها استفاده بهتری به عمل می آورید. برخی از مراحل اجرای آن ها را در ادامه بررسی می کنیم:

استاندارد سازی سطوح مورد نظر

در وهله اول باید سطوح مورد نظر برای اجرای این چسب ها آماده شوند. این سطوح باید از ویژگی های فنی به خصوصی برخوردار باشند. پایداری، باربری و ابعاد این سطوح در این زمینه مورد توجه قرار می گیرند. بررسی نظافت و عدم آلودگی این سطوح نیز یک اصل کلیدی است و باید برای اجرای بهتر این چسب ها مورد توجه قرار بگیرد. در صورتی که بر سطح مورد نظر لایه های رنگی و لاکی وجود داشته باشند، از ابزارهای مکانیکی برای از بین بردن آن ها استفاده می شود. به علاوه هر گونه تخلخل بر روی سطوح نیز با استفاده از پرایمر از بین می رود.

https://rezaeigroup.ir/

تنظیم اختلاط مواد چسبی

در معرفی چسب کاشی و سرامیک ساتکس بررسی روش استفاده از آن بسیار اهمیت دارد. برای کاربری صحیح این چسب ها باید به نسبت ترکیب آن ها با آب دقت داشته باشید. در این خصوص هر ۲۵ کیلوگرم چسب با ۶ لیتر آب ترکیب می شود. در این فرایند برای این که یک ملات بدون کلوخه به دست آید، از ابزارآلاتی مانند همزن های مخصوص استفاده می شود. در حین آماده سازی این محلول باید به ازای هر ده دقیقه میکس و همزدن محلول، ۲ دقیقه به آن استراحت بدهید.

اعمال چسب

پس از تنظیم مخلوط چسبی مورد نظر، نوبت به اعمال آن بر روی سطوح می رسد که با استفاده از ابزارهایی مانند ماله نم دار و شانه های تراز انجام می گیرد. مصالح مورد نظر برای چسباندن بر روی سطوح با اعمال فشار در محل های مربوطه تعبیه می شوند. سپس باید باقی مانده چسب در زیر کار با استفاده از اسفنج تمیز شده و ردی از آن بر روی سطوح باقی نماند.

استفاده از دوغاب

برای پر کردن درزهای موجود در میان کاشی ها و سرامیک ها پس از اعمال چسب در ۲۴ ساعت آینده از دوغاب استفاده می کنند. در این خصوص از عایق های الاستومری نیز استفاده می کنند که نقش موثری در حفظ استحکام کاشی و سرامیک در محل های نصب شده بر جای می گذارند.

خرید چسب کاشی

مهمترین ویژگی های چسب کاشی و سرامیک

در معرفی چسب کاشی و سرامیک ساتکس بررسی ویژگی های مهم این محصولات نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این چسب ها مقاومت قابل توجهی در برابر عوامل محیطی به همراه دارند و به همین خاطر نیز استفاده از آن ها مزایای بی شماری برای مشتریان به همراه می آورد. مقاومت آن ها در برابر هوازدگی، گرما و یخبندان بسیار بالا است و به همین خاطر  در محیط های خارجی و داخلی به کار می روند. به این ترتیب محدودیتی در استفاده از این محصولات وجود ندارد.

مقاومت آن ها در برابر اشعه یو وی خورشید نیز بسیار بالا است و توجه مشتریان را جلب می کند. مقاومت خمشی این محصولات بسیار بالا است و این مسئله نیز بر مزایای استفاده از آن می افزاید. با استفاده از این چسب ها می توانید، کاشی های آسیب دیده خود را به سادگی ترمیم کنید. نفوذ ناپذیری این متریال در برابر آب نیز از دیگر ویژگی های کیفی آن ها به شمار می رود.

گیرایی این چسب در طولانی مدت در سطح بسیار بالایی قرار می گیرد. به همین خاطر نیز صنعتگران این اقلام را در میان بهترین چسب های صنعتی دسته بندی می کنند. هر یک از مدل های این چسب ها برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

جمع بندی

در این گزارش به معرفی چسب کاشی و سرامیک ساتکس یکی از محبوب ترین چسب های صنعتی موجود در عرصه های ساختمان سازی پرداختیم که در میان مشتریان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. هر یک از مدل های این چسب ها با استانداردهای کیفی بسیار زیادی همراه هستند و به همین خاطر به فروش بالایی رسیده اند. انواع چسب های مخصوص کاشی و سرامیک در مدل های پودری، خمیری و… ارائه می شوند. در میان این مواد چسب های ساتکس از نظر سطح کیفی در جایگاه بالاتری قرار می گیرند. این محصولات استحکام  کاشی ها و سرامیک های ساختمان را افزایش می دهند.

منبع اصلی این گزارش فروشگاه رضایی https://rezaeigroup.ir/ می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید به این وب سایت مراجعه نمایید.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/254515

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *