http://didshahr.ir/254350

07:08 :: 1401/09/07

نادر تقی زاده گفت: به دلیل تولید بیش از ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تن محصولات کشاورزی، ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی ضرورت دارد.

نادر تقی زاده

نادر تقی زاده

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل با اشاره به لزوم جبران فقدان زیرساخت‌های کشاورزی اردبیل گفت: زیرساخت‌های کشاورزی با هدف توسعه و تحول این بخش فراهم شود.

نادر تقی‌زاده در دیدار صمیمی با فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان با بیان اینکه اردبیل قطب کشاورزی کشور است، اظهار کرد: زیرساخت‌های کشاورزی استان اردبیل با هدف توسعه بخش کشاورزی فراهم شود.

وی بیان کرد: به دلیل تولید بیش از ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تن محصولات کشاورزی، ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی ضرورت دارد که در صورت ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این حوزه شاهد رونق بخش کشاورزی و افزایش اشتغال در استان خواهیم بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل بیان کرد: سیاست و رویکرد جهاد کشاورزی تأمین امنیت غذایی با اتکاء به توانایی کشاورزان سخت کوش است که در این مهم در سایه فعالیت‌های جهادی محقق می‌شود.

تقی‌زاده خاطر نشان کرد: از تمامی ظرفیت‌های بخش خصوصی و شرکت‌های تعاونی و دانش بنیان برای ارتقای بهره‌وری استفاده خواهیم کرد.

وی  با بیان اینکه سپاه و جهاد کشاورزی ۲ بال قدرتمند نظام جمهوری اسلامی هستند، گفت: در اوایل انقلاب جهاد سازندگی در قالب چندین وزارتخانه عمل می‌کرد که احداث سدهای معیشتی، آبرسانی به روستاها، بهداشت عمومی و راه سازی و خدمات محرومیت‌زدایی از جمله اقدامات آن زمان این نهاد انقلابی بود.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/254350

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *