http://didshahr.ir/254231

06:37 :: 1401/09/03

محمدی‌ادیب ادامه داد: ۴۱۶ واحد آموزشی در استان اردبیل با کمک خیرین مدرسه‌ساز استان اردبیل احداث و تحویل آموزش و پرورش شده است.

کلاس مدرسه

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: تا مهر ماه سال آینده بساط کلیه مدارس کانکسی و سنگی استان اردبیل برچیده می‌شود.

حسن محمدی‌ادیب اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌ها به این شکل است تا بتوانیم تا مهر ماه سال آینده بساط کلیه مدارس کانکسی و سنگی را در استان برچیده و شاهد خدمت‌رسانی مطلوب به دانش‌آموزان استان به عنوان یک وظیفه و رسالت خطیر و حساس باشیم.

وی بیان کرد: اجرای ۱۹۱ پروژه عمرانی در حوزه‌های مختلف آموزشی، تربیتی و ورزشی در استان اردبیل مبنای کار قرار گرفته و درصدد هستیم تا دهه فجر پروژه‌ها را به مرحله بهره‌برداری برسانیم که در این زمینه تخصیص اعتبارات ترمیمی برای بهسازی و توسعه فضاهای آموزشی در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل تصریح کرد: تامین اعتبارات و نیز منابع محرومیت‌زدایی برای ایجاد فضاهای آموزشی نیمه‌تمام و تکمیل و راه‌اندازی شرایط لازم به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است و در این زمینه درصدد رفع کمبود فضاهای آموزشی و دوشیفته مدارس هستیم تا از تخریب و بازسازی فضاهای آموزشی جلوگیری به عمل آید.

محمدی‌ادیب ادامه داد: ۴۱۶ واحد آموزشی در استان اردبیل با کمک خیرین مدرسه‌ساز استان اردبیل احداث و تحویل آموزش و پرورش شده و در این زمینه ۸۴ پروژه نیز در حال احداث است که امید می‌رود با مشارکت و همکاری خیران همچنان اجرای پروژه‌های مدرسه‌سازی در استان اردبیل روند و شکل خوبی به خود بگیرد.

وی اظهار کرد: امیدواریم در راستای توسعه پروژه‌های اجرایی احداث مدارس موفق عمل کرده و با تامین اعتبارات نسبت به توسعه و نیز دستیابی به اهداف مورد نظر در این راستا باشیم که این موضوع در حال حاضر جزو اولویت‌های اساسی و مهم بوده و باید تمهیدات مشخصی در این راستا به کار گرفته شود.

دانش آموز مدرسه

احداث ۴۱۶ واحد آموزشی در اردبیل

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/254231

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *