http://didshahr.ir/254221

06:33 :: 1401/09/03

فرماندار اردبیل با اشاره به پایین بودن کیفیت نان در اردبیل افزود: کیفیت نان در این شهرستان پایین است.

خمیر نان Bread Dough

سیدمحمد اعتماد اعجازی در بازدید ازنانوایی‌ها و کارخانه آرد اردبیل افزود: با پیگیری‌های انجام شده سهمیه آرد شهرستان اردبیل هم افزایش یافته و تا حدودی دغدغه حوزه نان شهرستان برطرف شده است.

وی میانگین سهمیه آرد در شهرستان اردبیل را ۱۳ کیلوگرم به ازای هر نفر ذکر کرد که میانگین کشوری آن ۸.۵ کیلوگرم است.

فرماندار اردبیل از ساماندهی توزیع نان برای دستگاه‌های اجرایی و واحدهای تولیدیخبرداد و گفت: ساعات پخت برای دستگاه‌های اداری و واحدهای تولیدی در اردبیل مجزا شده و به صورت شبانه است.

اعتماد اعجازی ادامه داد: در بیش از ۹۰ درصد نانوایی‌های اردبیل دستگاه کارت‌خوان نصب و با اقدامات انجام شده هم از تشکیل صف‌های طولانی در جلوی نانوایی‌های اردبیل کاسته شده است.

وی به تشدید نظارت بر فعالیت نانوایی‌ها برای جلوگیری از تخلفات در اردبیل اشاره کرد و گفت: در این زمینه نانوایان متخلف جریمه و نانوایانی که خدمات مناسب ارائه می‌کنند ، تشویق می‌شوند.

فرماندار اردبیل با اشاره به پایین بودن کیفیت نان در اردبیل افزود: کیفیت نان در این شهرستان پایین است و بر این اساس نظارت بر فعالیت نانوایی‌ها با ایجاد۱۳ پایگاه بسیج شبکه نظارتی تشدید شده و این شبکه باید با همکاری مردم تقویت شود.

وی افزود: در این نظارت‌ها برخی نانوایان تخلفاتی از جمله کم‌فروشی، فروش غیرمجاز و احتکار آرد داشتند که این موضوع با حضور مسئولان دستگاه‌های نظارتی مربوطه بررسی و ضمن تشکیل پرونده به مراجع قانونی معرفی شدند.

دستگاه کارتخوان نانوایی

افزایش ساعات پخت نانوایی ها در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/254221

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *