http://didshahr.ir/254123

07:24 :: 1401/09/01

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل گفت: طرح صندوق حمایت از بیماران صعب العلاج در اردبیل آغاز به کار کرد.

بیمه

وحید خلیل الهی در جمع خبرنگاران از آغاز به کار طرح صندوق حمایت از بیماران صعب العلاج در اردبیل خبر داد و اظهار کرد: طرح صندوق حمایت از بیماران صعب العلاج در دست اقدام است و به زودی به صورت کامل در اردبیل اجرایی خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: ارائه بسته‌های خدماتی برای ۲۷ بیماری در صندوق حمایت از بیماران صعب العلاج به زودی شروع و به صورت مرتب بیماری‌های جدیدتر به این صندوق اضافه خواهد شد.

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل با تاکید بر اینکه در صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب‌العلاج مازاد بر تعهدات بیمه‌های پایه چون تأمین اجتماعی، نیروهای مسلح و تکمیلی، خدمات ارائه می‌شود، افزود: با توجه به هزینه سرسام آور درمان بیمارهای صعب العلاج ضروری است که حمایت مالی از این گروه از بیماران افزایش یابد.

خلیل‌الهی ادامه داد: افراد دارای بیماری صعب العلاج می توانند با مراجعه به سامانه شهروندی بیمه سلامت به آدرس bimehsalamatiranian.ir مراجعه کرده و از بسته‌های خدماتی این صندوق بهره مند شوند در غیر این صورت می توانند بصورت حضوری نیز به دفاتر بیمه سلامت مراجعه کنند.

وی همچنین به اجرای طرح دارویار و افزایش قیمت دارو در کشور و استفاده مردم از خدمات بیمه سلامت رایگان اشاره کرد و گفت: با بیمه شدن افراد و پرداخت سهم ارز ترجیحی توسط بیمه سلامت به داروخانه‌ها، بیمه شدگان با قیمت قبلی داروی مورد نیاز خود را تامین کرده و مشمول افزایش قیمت دارو نخواهند شد.

بیمار تصادفی

حمایت بیمه سلامت از بیماران صعب العلاج

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/254123

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *