http://didshahr.ir/254087

06:05 :: 1401/08/30

فرماندار اردبیل از سرمایه‌گذاری ۶۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی برای راه‌اندازی مجتمع خدماتی و رفاهی هیر خبر داد.

پل چوبی مشگین شهر

سید محمد اعتماد اعجازی  دربازدید از عملیات اجرایی مجتمع خدماتی و رفاهی هیر افزود: شهر هیر دارای قابلیت‌های ویژه گردشگری بوده و سالانه میزبان خیل عظیم گردشگران است و راه اندازی این مجتمع جزو خواسته‌های اصلی مردم این منطقه است.

وی از تسهیل روند عملیات اجرایی این طرح خبر داد و گفت: حمایت‌های همه جانبه ای ازسرمایه گذار بخش خصوصی در این مجموعه انجام می‌شود تا این طرح در زمان مقرر به بهره‌برداری برسد.
فرماندار اردبیل همچنین گفت: رفع موانع سرمایه‌گذاری و حمایت عملی از سرمایه گذاران برای راه‌اندازی طرح‌های مختلف در اولویت‌ قرار گرفته و انتظار می‌رود با اقدامات انجام شده شاهد رونق اقتصادی و گردشگری منطقه باشیم.

وی با اشاره به افتتاح زمین چمن مصنوعی مدرسه امام صادق(ع) هیر در قالب طرح شهید سلیمانی گفت: برای این طرح هم پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با مشارکت خیران هزینه شده است.

فرماندار اردبیل اظهار کرد: راه اندازی فضاهای ورزشی در مناطق محروم و روستاهای شهرستان مبنای کار قرار گرفته است.

اعتماد اعجازی همچنین از اجتماع ۱۰ هزار نفری بسیج در اردبیل خبر داد و گفت: به مناسبت هفته بسیج پنجم آذرماه همایش ۱۰هزار نفری بسیج درسالن رضازاده اردبیل برگزار می‌شود و در این همایش ۳۵عنوان در قالب بیش از ۱۴۰ برنامه با محوریت کنگره ۳۴۰۰ شهید والامقام استان درشهرستان اردبیل اجرا می‌شود.

پل معلق

سرمایه گذاری برای راه اندازی مجتمع خدماتی هیر

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/254087

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *