http://didshahr.ir/253893

05:07 :: 1401/08/25

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: به منظور حمایت از سرمایه گذاری در استان، مشکلات واحدهای تولیدی رصد و پیگیری می شود.

کارخانه شهرک صنعتی

روح اله برادران حیدری در جریان بازدید از پروژه‌های در حال اجرای شهرک صنعتی اردبیل۲ اظهار داشت: تامین زیرساخت‌ها و امکانات مورد نیاز سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی به طور ویژه پیگیری و عملیاتی خواهد شد تا با حرکت چرخه های صنعت، شاهد افزایش تولید و اشتغال در استان اردبیل باشیم.

وی تصریح کرد: تلاش می‌شود تا با همراهی مسئولان استانی و ملی، اعتبارات مناسبی برای تامین زیرساخت‌ها در شهرک های صنعتی تخصیص یابد تا بتوانیم مشکلات، تنگناها و کمبودهای زیرساختی در شهرک‌های صنعتی را مرتفع و به رونق و توسعه در این بخش کمک کنیم.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با بیان اینکه خوشبختانه در سطح استان ظرفیت های بسیار مناسبی برای افزایش تولید و اشتغال وجود دارد، ادامه داد: در چند سال گذشته قدم های بسیار بزرگی به منظور جهش تولید در صنعت استان برداشته شد که این اقدامات با سرعت هرچه تمام‌تر در شهرک های صنعتی ادامه خواهد داشت.

برادران حیدری نمونه بارز این اقدامات را اجرای پروژه های عمرانی متعدد در شهرک‌های صنعتی استان برشمرد و افزود: مطمئناً به منظور تحقق شعار سال و با برنامه‌های حمایتی مختلفی که در شهرک‌های صنعتی از سرمایه گذاران انجام می شود تلاش خواهیم کرد تا حجم ورودی سرمایه گذاری ها در استان افزایش یابد.

کارخانه شهرک صنعتی

مشکلات واحدهای تولیدی رصد و پیگیری می شود

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/253893

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *