http://didshahr.ir/253820

05:23 :: 1401/08/23

امید نسیمی گفت:در ۷ ماهه گذشته محور نیر-اردبیل،آستارا-اردبیل و اردبیل آستارا بیشترین تخلف تردد فاصله غیرمجاز را به خود اختصاص داده اند.

جریمه خودرو Car fines

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای اردبیل گفت: ۱۸ میلیون و ۵۴۵هزار تردد تخلف فاصله طولی غیرمجاز در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسیده است.

امید نسیمی در بازدید از سامانه‌های هوشمند محور اردبیل- آستارا با بیان اینکه در ۷ ماهه گذشته محور نیر-اردبیل،آستارا-اردبیل و اردبیل آستارا بیشترین تخلف تردد فاصله غیرمجاز را به خود اختصاص داده اند اظهار داشت: ۱۸ میلیون و ۵۴۵هزار تردد تخلف فاصله طولی غیرمجاز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل به ثبت رسیده و در این مدت یک میلیون و ۵۲۳ هزار و ۷۵۸ تخلف در محور نیر- اردبیل، یک میلیون و ۳۹۰ هزار و ۲۹۶تخلف در محور آستارا- اردبیل و ۱ میلیون و ۳۰۲ هزار و ۵۷۹ تخلف فاصله طولی غیرمجاز در محور اردبیل- آستارا ثبت شده است.

وی با اشاره به اینکه در ۷ ماهه گذشته از ثبت ۶۷۸ هزار و۱۸۳ تخلف تردد سبقت غیرمجاز در مبادی ورودی و خروجی استان اردبیل خبرداد و خاطرنشان کرد: در مدت یاد شده محور آستارا-اردبیل با ۱۱۶ هزار و ۵۶۲ تردد،اردبیل- سرچم با ۷۷ هزار تردد و اسالم- خلخال نیز با ۶۵ هزار و ۸۴۲ ترددجزوه محورهای پرتخلف استان در تردد سبقت غیر مجاز است.

رئیس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل ثبت ۱۰ میلیون و ۴۱۹ هزار و ۲۲۹ تردد را در محورهای مواصلاتی استان اردبیل یادآور شدو اظهار کرد :نسبت به مدت مشابه سال قبل که حدود ۷ میلیون و ۲۸۸ هزار تردد بود در ۷ ماهه امسال ۴۳ درصد افزایش را شاهد هستیم.

نسیمی ۸ درصد از کل تردد استان را مربوط به وسیله نقلیه سنگین عنوان کرد و اظهار کرد: انتظار داریم رانندگان با رعایت سرعت و سبقت مطمئنه جهت حفظ جان خود وسایر مترددین به علائم راهوردر جاده ها توجه داشته باشند.

وی از فعالیت ۷۴ دستگاه تردد شمار برخط ،۵۴ سامانه ثبت تخلفات سرعت و۴۱ دوربین نظارت تصویری در محورهای استان خبردادو از مردم خواست قبل ازسفر جهت اطلاع از آخرین وضعیت جوی ازسفر جهت اطلاع از آخرین وضعیت جوی وترافیکی استان با سامانه ۱۴۱ اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل تماس بگیرند.

پلیس راهنمایی و رانندگی

محور اردبیل – آستارا بیشترین تخلف تردد فاصله غیرمجاز

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/253820

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *