http://didshahr.ir/253625

03:40 :: 1401/08/19

استان اردبیل از لحاظ بزرگراه و آزادراه پایین‌تر از میانگین کشوری قرار دارد که ضروری است در توسعه چهار خطه‌ها اقدامات مؤثری انجام شود.

 آزادراهی که به اردبیل ختم نمی شود

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل بزرگراه و آزادراه اردبیل پایین تر از میانگین کشوری است.

محبوب حیدری ظهر در بازدید از پروژه‌های در حال احداث راه و شهرسازی با بیان اینکه بزرگراه و آزادراه اردبیل پایین تر از میانگین کشوری است، اظهار کرد: برای توسعه بزرگراه‌های استان ۲۷ هزار میلیارد تومان اعتبار مالی نیاز است که باید در این زمینه تسریع در اجرای پروژه‌ها را مبنای کار قرار داده و در اتمام این پروژه‌ها گام‌های اساسی و هدفمند برداریم که این موضوع به عنوان یک اولویت اساسی مطرح است.

وی بیان کرد: با توجه به اقدامات استان اردبیل به کارگاه بزرگ راه و توسعه بزرگراه تبدیل شده است که در صورت تزریق به موقع منابع مالی پروژه‌ها از شتاب بیشتری برخوردار می‌شوند و همه کارگاه‌های حوزه عمرانی راه با تلاش و قوت تمام در محورهای استان اردبیل به کار خود ادامه می‌دهند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه هیچ پروژه‌ای در حوزه عمرانی راه در محورهای این استان متوقف نیست، ادامه داد: اداره کل راه و شهرسازی استان با در نظر گرفتن عدالت توزیع اعتبارات سعی دارد تا همه بزرگراه‌ها و محورهای اصلی در حال اجرا را تکمیل و آماده بهره‌برداری کند.

بزرگراه

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/253625

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.