http://didshahr.ir/253565

06:39 :: 1401/08/18

فرماندار گرمی با اشاره به تشکیل ۵۷ پرونده تخلفات صنفی نانوایی طی ماه‌های اخیر در این شهرستان، گفت: متخلفان در مجموع بیش از ۱۹۰‌میلیون تومان جریمه مالی شدند.

خمیر نان Bread Dough

حسین مولایی عصدر شورای آرد و نان شهرستان گرمی اظهار کرد: طی ماه‌های اخیر ۵۷ پرونده تخلفات صنفی نانوایی در سطح شهرستان گرمی تشکیل شده که متخلفان در مجموع بیش از ۱۹۰‌میلیون تومان جریمه مالی شدند.

وی با اشاره به این‌که نظارت بر نانوایی‌ها در شهرستان گرمی تشدید می‌شود، افزود: با تخلفاتی از قبیل کم‌فروشی، عرضه نان بی‌کیفیت، احتکار، توزیع آرد خارج از شبکه، تعطیلی بدون هماهنگی با کارگروه آرد و نان و رعایت نکردن مسائل بهداشتی برخورد و برای واحد‌های صنفی متخلف حداکثر جریمه قانونی در نظر گرفته خواهد شد.

فرماندار گرمی با بیان این‌که در حال حاضر ۱۲۶ نانوایی در سطح شهرستان نان مایحتاج اهالی را تأمین می‌کنند، بیان کرد: رضایت مردم باید ملاک کار نانوایی‌ها باشد و هیچ عذری برای توجیه تخلف پذیرفته نیست.

مولایی با تأکید بر لزوم شروع به‌کار نانوایی‌ها طبق ساعات کاری اعلام‌شده، گفت: نظارت اکیپ‌های اقدام مشترک بر واحدهای نانوایی به‌صورت مستمر و روزانه در شهرستان گرمی انجام می‌شود.

نانوایی سنگک Sangak bakery

جریمه 190 میلیون تومانی نانواها در گرمی

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/253565

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.