http://didshahr.ir/253563

06:35 :: 1401/08/18

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ۴۵۰ پرسنل راهداری اعم از اپراتورها، نیروهای تخصصی نظارتی و نیروهای پشتیبانی در نظر گرفته شده است.

کلیم الله وثوقی

کلیم‌الله وثوقی در بازدید از اکیپ جاده‌ای راهداری استان اظهارکرد: نیروهای راهداری اردبیل برای استقبال از زمستان و ارائه خدمات مطلوب به مسافران از جهت تعداد و بهره‌گیری از ماشین‌آلات و راهدارخانه‌ها در آماده باش کامل قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه اردبیل جزء استان‌های سردسیر کشور است که معمولاً زودتر از سایر استان‌ها درگیر مشکلات راهداری زمستانی می‌شود افزود: فعال کردن اکیپ‌های زمستانی، خرید نمک و شن و ماسه برای نمک‌پاشی جاده‌ها معمولاً اقداماتی است که سریع‌تر از سایر استان‌ها در استان اردبیل آغاز می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به پیش‌بینی ۴۰ هزار تن ماسه و نمک برای این استان گفت: بهره‌گیری از امکانات راهدارخانه‌ها و شن، ماسه و نمک در زمستان نزدیک به ۸۰ درصد است که برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرای این طرح انجام شده است و ماشین آلات زمستانی نیز درحال اعزام به محل استقرار خود هستند.

وی افزود: برخی از کمبودها اما باید از طریق بخش خصوصی تامین شود و در حال انجام فرآیند مناقصه ماشین‌های استیجاری هستیم تا مشکل کمبود خودرو نیز رفع شود.

وثوقی گفت: ۴۵۰ پرسنل راهداری اعم از اپراتورها، نیروهای تخصصی نظارتی و نیروهای پشتیبانی در نظر گرفته شده است و ۳۱۷ دستگاه ماشین آلات زمستانی نیز در اختیار داریم و همچنین در این راستا با توجه به سردسیری بودن استان اردبیل ۴۰ هزار تن ماسه و نمک نیز پیش‌بینی شده است.

برف روبی جاده

استقبال از زمستان نیروهای راهداری اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/253563

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.