http://didshahr.ir/253034

04:31 :: 1401/08/07

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل گفت: همزمان با هفته پژوهش و با هدف جذب ایده‌های نوآورانه در آموزش شهروندی، رویداد استارتاپی شهروند خلاق در اردبیل برگزار می‌شود.

ورزشگاه

اباصلت ابراهیمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همزمان با هفته پژوهش، رویداد استارتاپی شهروند خلاق با هدف جذب ایده‌های نوآورانه در آموزش شهروندی، ۲۶ آذر در اردبیل برگزار خواهد شد.

وی با بیان این‌که این رویداد با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و مرکز آموزش علمی و کاربردی شهرداری اردبیل برگزار می‌شود، افزود: فراهم‌سازی فرصتی ایده‌آل برای ایجاد مشاغل استارتاپی در حوزه آموزش شهروندی، از دیگر اهداف این رویداد استارتاپی است که ایده‌های با رویکرد فناورانه در این رویداد پذیرش خواهد شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل ادامه داد: زمان ثبت‌نام رویداد استارتاپی ۱۵ آبان تا ۱۵ آذر خواهد بود که دبیرخانه این رویداد در آدرس شهرک زرناس ساختمان یادگار امام(ره)، مرکز آموزش علمی و کاربردی شهرداری اردبیل قرار داشته و علاقه‌مندان جهت شرکت در این رویداد می‌توانند به آدرس اینترنتی uastartup.uast.ac.ir/fa/form/501/shahrdari-ardebil مراجعه کنند.

ابراهیمی بیان کرد: ارائه روش‌های نوین آموزش شهروندی،کاهش آسیب‌های اجتماعی، آموزش شهروندی از طریق شبکه‌های اجتماعی، فرهنگ‌سازی افزایش مشارکت شهروندان در مدیریت شهری از محورهای این رویداد فرهنگی و اجتماعی است.

ورزشگاه

اردبیل میزبان رویداد استارتاپی

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/253034

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *