http://didshahr.ir/252884

07:56 :: 1401/07/30

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از صدور حکم پرداخت جزای نقدی سه میلیاردی برای قاچاقی سوخت گازوئیل در استان خبر داد.

جریمه تعزیرات

علی رحیمی‌آذر اظهار کرد: براساس گزارش بازرسان و مأمورین نیروی انتظامی قاچاقچی سوخت در اردبیل اقدام به توزیع و عرضه ۶ هزار و ۴۱۶ لیتر گازوئیل برخلاف ضوابط تعیینی دولت کرده بود که پس از دریافت گزارش پرونده این متخلف تشکیل و برای رسیدگی به مراجع قضائی ارسال شد.

وی افزود: این پرونده به قید فوریت مورد رسیدگی قرار گرفت و با توجه به محتویات پرونده و انجام تحقیقات لازم توسط شعبه و اخذ آخرین دفاع، اتهام انتسابی محرز شده و حکم صادر شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل بیان کرد: شعبه پس از بررسی و با احراز تخلف، متهمان را به پرداخت سه میلیارد و ۳۸۵ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

رحیمی‌آذر با بیان اینکه برخورد با فرصت‌طلبان، سوء‌استفاده‌کنندگان و مفسدان اقتصادی از اولویت‌های دستگاه قضائی است، گفت: خرید، فروش و حمل یا نگهداری کالا خارج از ضوابط تعیینی دولت تخلف محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

وی افزود: مردم می‌توانند گزارش‌های خود در رابطه با احتکار، قاچاق کالا، گران‌فروشی و کم‌فروشی و عرضه کالا خارج از شبکه توزیع را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت، سامانه تلفن گویای ۱۳۵ و سایت tazirat۱۳۵ اطلاع دهند.

جریمه تعزیرات

جریمه ۳ میلیاردی برای قاچاقی سوخت گازوئیل در استان

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/252884

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *