http://didshahr.ir/252839

04:59 :: 1401/07/28

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت در جریان سفر به استان اردبیل از پروژه های زیرساختی و فازهای توسعه شهرک صنعتی اردبیل ۲ بازدید به عمل آورد.

کارخانه شهرک صنعتی

علی رسولیان در جریان سفر به استان اردبیل از فازهای توسعه، ساختمان فناوری و کسب و کار و تصفیه خانه شهرک صنعتی اردبیل ۲ بازدید به عمل آورد.

وی در این بازدید از نزدیک در جریان روند تکمیل و توسعه پروژه‌های زیرساختی برای تسهیل حضور سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی در شهرک صنعتی اردبیل ۲ قرار گرفت.

فازهای توسعه این شهرک صنعتی شامل یک مجموعه ۹۰ هکتاری و یک مجموعه ۶۰ هکتاری است که در این بازدید برای تکمیل هر چه سریعتر آنها و رفع برخی موانع دستورات لازم نیز صادر شد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت را در این بازدید استاندار اردبیل، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی اردبیل و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و فعالان اقتصادی همراهی کردند.

سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت‌های استانی تابعه آن اکنون با دارا بودن ۵۰۹ شهرک و ۳۳۸ ناحیه صنعتی و ۵ منطقه ویژه اقتصادی درحال بهره‌ برداری، ۸۴ شهرک و ناحیه صنعتی تخصصی، ۶ شهرک فناوری، ۴۰ مرکز خدمات فناوری و کسب و کار، ۲مجتمع فناوری اطلاعات و خدمات نرم‌ افزاری، ۹۹ هزار و ۱۴۳ قرارداد منعقده و بهره ‌برداری از ۴۹ هزار و ۵۲۹ واحد صنعتی و سه هزار و ۲۴۵ واحد کارگاهی، زمینه اشتغال مستقیم ۹۸۷ هزار و ۷۵ نفر را در سراسر کشور فراهم نموده است.

کارخانه شهرک صنعتی

بازدید معاون وزیر صنعت از پروژه های زیرساختی اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/252839

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *