http://didshahr.ir/252679

07:08 :: 1401/07/23

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل ادعای فوت یک دانش آموز بر اثر ضرب و شتم را تکذیب کرد.

مدرسه

علی محبوبی پورشایعات و ادعای رسانه‌های معاند درباره جان باختن یک دانش آموز دختر در اردبیل را تکذیب کرد و گفت: این ادعا کاملا دروغ است و به هیچ وجه صحت ندارد.

وی با اشاره به مانور گسترده رسانه‌های ضد انقلاب و انتشار وسیع این خبر کذب تصریح کرد: مردم مومن، انقلابی و غیرتمند اردبیل تحت تاثیر شایعات رسانه‌های معاند قرار نمی‌گیرند.

محبوبی پور با بیان اینکه این ادعاها برای تهییج عواطف مردم انقلابی اردبیل مطرح شده است، تصریح کرد: در اردبیل تاکنون هیچ کشته و مجروحی نداشتیم و حتی دستگیری افراد هم در این شهر قابل توجه نبوده است.وی خاطرنشان کرد: مجدداً تاکید می‌کنم در روزهای اخیر هیچ دانش‌آموزی، دستگیر نشده و این موضوع نیز کذب است؛ تمامی دانش‌آموزان و آینده‌سازان این مرز و بوم با جدیت کامل در حال تحصیل هستند.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل بیان کرد: رسانه‌های معاند قصد برهم زدن آرامش و امنیت مردم استان اردبیل را دارند چراکه مردم فهیم و غیور استان در همان روزهای ابتدایی راه خود را از اغتشاش‌گران جدا کرده و با محکومیت اقدامات آنان، اجازه ادامه روند را نیز ندادند.

lحبوبی پور اضافه کرد: در روزهای اخیر، بارها و بارها سناریوی کشته‌سازی آن‌ها به سنگ خورده و دروغ از آب در آمده است و حالا دست به سناریویی بدون محتوای مشخص زده‌اند که نه اسم و عنوانی دارد و نه هیچ‌گونه مدرکی که از آن سوءاستفاده کنند.

وی اظهار کرد: در کذب بودن این خبر همین بس که روز پنج‌شنبه همه مدارس اردبیل تعطیل است و دانش‌آموزان در مدارس حضور نداشته‌اند که کسی بخواهد به مدارس مراجعه و تعدادی را بازداشت کند!

برخی رسانه های ضد انقلاب امروز جمعه ۲۲ مهر ماه در خبرسازی دروغ، مدعی ضرب و شتم دانش آموزان دختر شاهد اردبیل در روز گذشته(پنجشنبه) و فوت یکی از دانش آموزان بر اثر خونریزی ناشی از ضرب و شتم شدند.

دانش آموز مدرسه

جزئیات فوت دانش‌آموز اردبیلی

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/252679

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *