http://didshahr.ir/252579

06:46 :: 1401/07/20

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در جشن گلریزان زمینه آزادی ۲۰ زندانی جرایم غیرعمد در اردبیل را فراهم کرد.

زندان
در این مراسم که به‌مناسبت هفته وحدت و سالروز میلاد نبی مکرم اسلام (ص) در زندان مرکزی اردبیل برگزار شد با مشارکت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با مبلغی قریب به پنج میلیارد ریال تعداد ۲۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد و مالی آزاد شدند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل در این مراسم با تبریک هفته وحدت و ولادت با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و هفته نیروی انتظامی ، کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها را مهم‌ترین اولویت دستگاه قضایی استان دانست و افزود: در این زمینه استمرار برگزاری جشن‌های گلریزان و مشارکت خیران برای آزادسازی زندانیان ضرورت دارد.

حجت‌الاسلام حسین کثیرلو گفت: سند تحول و تعالی دستگاه قضایی استان اردبیل با محوریت کاهش جمعیت کیفری زندان‌های جرائم مالی غیرعمد و مالی اجرا می‌شود و درصدد هستیم با تمهیدات به عمل آمده بتوانیم موانع موجود را از سر راه برداشته و به تمامی اهداف خود در راستای آزادسازی زندانیان دست یابیم.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون نیازمند مشارکت خیران هستیم تا به خانواده‌هایی را که گرفتار مشکلات اقتصادی هستند با آزادی زندانیان کمک کنیم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل همچنین با اشاره به عملکرد شاخص استان در اجرای قانون کاداستر، بر لزوم استفاده از فن‌آوری‌های نوین جهت تسریع در این امر تاکید کرد و افزود: با افزایش آمار صدور سندهای تک برگی برای املاک اشخاص حقیقی و حقوقی در آینده نزدیک شاهد ریزش ورودی پرونده‌ها به تشکیلات قضایی استان خواهیم بود.

وی تصریح کرد: با تحقق این امر مطمئناً کیفیت رسیدگی به پرونده‌ها افزایش یافته و لذت طعم اجرای عدالت برای آحاد مردم استان ملموس‌تر خواهد شد.

زندان

آزادی ۲۰ زندانی جرایم غیرعمد در اردبیل

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/252579

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *